fbpx
A password will be e-mailed to you.

Harley-Davidson będzie świętować w Europie 120-lecie firmy w wielkim stylu, podczas „Harley-Davidson® 120th Anniversary Event”. Będzie to czterodniowy festiwal pełen rozrywki, muzyki, jedzenia i kultury motocyklowej. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w centrum Budapesztu na Węgrzech w dniach 22-25 czerwca 2023 roku. Harley-Davidson zaprasza wszystkich motocyklistów, entuzjastów dwóch kółek i fanów marki na wielkie świętowanie. Będzie to największa impreza rocznicowa organizowana w Europie.

Festiwal w Budapeszcie to jedna z wielu inicjatyw i sposobów, w jaki firma będzie świętować swoją 120 rocznicę na całym świecie w 2023 roku. Będzie to również wydarzenie Homecoming w Milwaukee, które odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2023 r., ogłoszone w zeszłym miesiącu. Więcej szczegółów na temat imprezy rocznicowej w Budapeszcie oraz Harley-Davidson Homecoming zostanie opublikowanych w nadchodzących miesiącach.

Informacje o Harley-Davidson

Harley-Davidson, Inc. jest spółką matką firm Harley-Davidson Motor Company i Harley-Davidson Financial Services. Nasza wizja: Budowanie naszej legendy i wiodącej pozycji w branży poprzez innowacje, ewolucję oraz inspirowanie emocji. Nasza misja: Bardziej niż budowanie maszyn, liczy się dla nas ponadczasowa pogoń za przygodą. Wolność dla duszy. Od 1903 roku Harley-Davidson definiuje kulturę motocyklową poprzez rozszerzanie gamy nowoczesnych, charakterystycznych i spersonalizowanych motocykli, oferując również poza wrażeniami z jazdy, wyjątkowe akcesoria motocyklowe, wyposażenie do jazdy i odzież. Harley-Davidson Financial Services zapewnia wygodne opcje finansowania, ubezpieczenia i inne programy, które pomagają wybierającym maszyny Harley-Davidson wyruszyć w drogę. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.harley-davidson.pl

KOMENTARZE