fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dopiero co cieszyliśmy się z premiery Harleya-Davidsona Pan America, a teraz wypuszczono zupełnie nową linię dedykowanych akcesoriów, fabrycznie zaprojektowanych dla doskonałego dopasowania, funkcjonalności i stylu.

Harley-Davidson Pan America 1250 to model stworzony dla odkrywców, motocyklistów poszukujących wolności i przygody – na drodze i w terenie. Aby wzmocnić i spersonalizować to doświadczenie, firmowy dział oryginalnych części i akcesoriów stworzył gamę systemów bagażowych i innych akcesoriów dla tych modeli.

Advertisement

Każdy z tych produktów został zaprojektowany tak, aby stanowić integralną część motocykla, być dobrze dopasowanym i funkcjonalnym. Każdy z nich został sprawdzony pod kątem spełniania standardów w zakresie trwałości i jakości amerykańskiej marki.

Teraz H-D oferuje oryginalną torbę na zbiornik (tank bag) oraz trzy różne systemy bagażowe – Sport, Aluminum i Adventure. Wszystkie zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem modelu Pan America.

System bagażowy Adventure

Kufry i sakwy są wodoodporne. Ładowność bagażu wynosi ok. 10 kg dla każdego kufra/sakwy lub 30 kg łącznie, dla każdego typu systemu bagażowego. Kufry centralne zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć ładowność bez pogorszenia właściwości jezdnych i prowadzenia oraz konieczności ograniczania prędkości.

Kufry i sakwy boczne są sprzedawane razem jako zestaw, natomiast kufer centralny oddzielnie.

I tak Zestaw Sport zaprojektowano głównie do użytku przez motocyklistów potrzebujących przestrzeni bagażowej, ale też ceniących sobie minimalistyczny wygląd bagażu po jego zdjęciu.

Advertisement

Zestaw Aluminium powstał przy współpracy z SW-MOTECH i zaprojektowano go tak, by chronił zawartość i przetrwał nawet najbardziej ekstremalne przygody. 

W przypadku Zestawu Adventure mówimy o miękkich, trwałych i wodoodpornych sakwach oraz torbie na tył, stworzonych z myślą o jeździe terenowej. Harley-Davidson Pan America 1250SZ kolei torba na zbiornik idealnie przylega do plastikowej osłony na zbiorniku paliwa. Posiada m.in. okienko z tworzywa czułego na dotyk, co umożliwia korzystanie z urządzenia mobilnego przechowywanego wewnątrz.

Wśród pozostałych akcesoriów do modelu Pan America nie brakuje nowych siodeł, wsporników kierownicy, podpórek centralnych, podnóżków, tłumików, filtrów powietrza, amortyzatorów skrętu, gmoli, osłon silnika, reflektora, chłodnicy czy bocznych na zbiornik. Do tego trzeba pamiętać o przednich szybach, podgrzewanych manetkach, a także kołach szprychowych i oponach Michelin Anakee Wild Off-Road.

Więcej informacji o Harley-Davidson Pan America znajdziecie na www.harley-davidson.pl

KOMENTARZE