fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tom Cruise Tom jeździ nieomal od zawsze. Pierwszy motocykl rozbił już w wieku 10 lat. Na dodatek aktor swoją jednośladową pasję przekłada na ekran. W bardzo wielu filmach, w tym całej serii Mission Impossible czy w niezapomnianym Top Gun, popisuje się tym co jest w stanie zrobić na motocyklu (no dobra oprócz tych momentów kiedy […]

Tom Cruise

Tom jeździ nieomal od zawsze. Pierwszy motocykl rozbił już w wieku 10 lat. Na dodatek aktor swoją jednośladową pasję przekłada na ekran. W bardzo wielu filmach, w tym całej serii Mission Impossible czy w niezapomnianym Top Gun, popisuje się tym co jest w stanie zrobić na motocyklu (no dobra oprócz tych momentów kiedy robi to za niego profesjonalny kaskader). Cruise posiada kilka motocykli jednak najciekawszym z nich jest chyba Vyrus 987 C3 4V.

Partner – materiał

Ls2 Kask Of583.24 Easy…Exklusiv Kask motocyklowy VOGUE…O’neal Kask motocyklowy 3…

Arnold Schwarzenegger

Arni nie raz pokazywał się w filmach na jednośladzie. Wszyscy pamiętają chociażby „Terminatora” i słynne sceny z HD Fat Boy. Aktor, a przy okazji były gubernator prywatnie też jeździ. W garażu ma oczywiście maszyny Harley-Davidson, a także Indian. Widziano go również na elektrycznym motocyklu marki Zero. Oczywiście Schwarzenegger nie jest już najmłodszy, ale nie zamierza odstawić motocykla.

Partner – materiał

Pepe Jeans DIETRICH MOTORBICKLE…Freaky Nation MOTORWAY Kurtka…Burton Menswear London MERCER…

Ryan Gosling

Aktor rozpoczął swoją przygodę z motocyklami w wieku 12 lat. Oczywiście nie mógł wtedy na nim legalnie jeździć więc „orał” ogródek przy domu. Umiejętności Ryana jeśli chodzi o opanowanie motocykla są podobno całkiem niezłe. W filmie „The Place Beyond the Pines” Gosling wykonał przeważającą ilość scen motocyklowych samodzielnie. Pewnie zagrałby wszystkie, ale nie pozwoliły na to warunki jego ubezpieczenia. Na co dzień aktor jeździ głównie po Los Angeles gdzie mieszka.

Partner – materiał

Freaky Nation MOTORHOOD Kurtka…Supertrash PARADISE MOTOR Jeansy…WELLY-MOTOR 1:18 -pudełko…

Orlando Bloom

Ten aktor nie tylko lubi motocykle ale też chce mieć coś stworzonego specjalnie dla siebie. Niedawno pokazywaliśmy Wam customa na bazie BMW S1000R jakim obecnie porusza się Bloom. Nie jest to jednak jego jedyna maszyna. Orlando ma pokaźną kolekcję jednośladów w tym klasycznych maszyn BMW. Aktor jest dość zapracowany, ale na swoją jednośladową pasję jednak znajduje czas.

Hugh Laurie

Kto nie pamięta zgryźliwego doktora Housa? Oprócz scen w serialu gdzie dosiada Hondy CBR1000RR Laurie posiada jeszcze kilka motocykli, w tym Triumpha Bonneville do jazdy po Los Angeles. Jego przygoda z jednośladami zaczęła się kiedy miał 16 lat i dostał pierwszy motocykl od ojca. Do tej pory aktor jeździ i twierdzi, że kiedy wsiada na motocykl „wszystkie zmysły żyją”. Czy jest lepsza rekomendacja by wsiąść na jednoślad?

Brad Pitt

Pitt chyba już nie wyobraża sobie życia bez motocykla. Aktor ma ich całą kolekcję. W jej skład wchodzi między innymi rarytas jakim jest Ecosse Titanium Series FE Ti XX. Oprócz tego ma podobno Ducati Superleggerę oraz Desmosedici RR i jeszcze parę innych maszyn. Oczywiście pieniądze szczęścia nie dają, ale z drugiej strony można za nie kupić motocykl albo nawet kilka jak w tym przypadku, a to już jak dla nas wystarczający powód by być całkiem szczęśliwym człowiekiem.

Keanu Reeves

Reevs rozpoczął jazdę na motocyklu kiedy miał 22 lata. Podczas zdjęć do jednego z filmów miał okazję przejechać się na jednośladzie i tak już zostało. Jego pierwszym motocyklem było Kawasaki KLR600. Potem przyszedł czas na kolejne maszyny w tym takie modele jak: Norton 850 Commando, Norton 750, Moto Guzzi T3 czy Harley-Davidson Sportster. W końcu Keanu otworzył własną firmę motocyklową – Arch Motorcycles. Poza tym aktor jest gościem na wielu imprezach motocyklowych.

Z jednej strony trochę szkoda, że na przykład w Matrixie nie pokazał swoich jednośladowych umiejętności, z drugiej Trinity na Ducati po prostu wyglądała zdecydowanie lepiej.

George Clooney

Tak on też jeździ motocyklem! Jeden z podobno, jak twierdzą kobiety, najprzystojniejszych aktorów również nie oparł się magii dwóch kółek. George ma w swoim garażu maszynę Harley-Davidson. Oprócz tego był widywany na Indianie i na skuterach. Jeżeli jakiś mężczyzna może dobrze wyglądać na małym „pierdopędzie” to właśnie on.

Ewan Mcgregor

Obi Wan Kenobi na motocyklu? Jak najbardziej. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do tego zobaczcie koniecznie filmy dokumentalne „The Long Way Round” i „The Long Way Down”. Podczas kręcenia obu obrazów Evan wraz z kolegą Charlie Boormanem przemierzyli tysiące kilometrów na motocyklach BMW.

Norman Reedus

Filmowy Daryl Dixon z „The Walking Dead” prywatnie także porusza się na motocyklu. Kiedyś nawet dorabiał w salonie sprzedaży Harley-Davidson. Teraz, między innymi dzięki popularności serialu o zombie, zdecydowanie stać go na nawet kilka motocykli. Norman pokazywał się między innymi na Triumphie. Ma też customa zrobionego specjalnie dla niego przez Classified Moto, czyli tę sama firmę customową, która przygotowała maszyny występujące w serialu.

Zobacz również motocykl z „The Walking Dead”

KOMENTARZE