fbpx
A password will be e-mailed to you.

Triumph przyzwyczaił swoich klientów do rozpieszczania. Tym razem zadowolone powinny być osoby, którym po głowie chodzi zakup nowego Street Triple w wersji R lub RS.

Do zakupu nowych „streetów” przekonywać nie trzeba – niesamowity trzycylindrowy silnik, świetnie zestrojone podwozie i jakość wykonania na najwyższym poziomie sprawiają, że jazda tym motocyklem to stuprocentowa frajda. Teraz powodów do zakupu jest jeszcze więcej, bowiem już z salonu, zarówno motocykl jak i Ty, wyjedziecie hojnie obdarowani prezentami.

Jeśli zdecydujesz się na wersję RS, wraz z motocyklem dostaniesz kask Shoei X-Spirit III czyli najwyższy model sportowy z oferty japońskiego producenta, w którym jeździ wielu zawodników MotoGP, w tym Marc Marquez. Motocykl zaś zostanie ubrany w akcesoryjny tłumik Arrow. Wartość tych dodatków w regularnej sprzedaży to nieco ponad 6800 zł, jednak spokojnie, Ty nie musisz za nie płacić! Natomiast jeśli bardziej pasuje ci Street Triple R, to oprócz kasku i tłumika, twój nowy motocykl będzie wyposażony w Quickshifter o wartości 1890 zł, co oznacza, że dostajesz aż 8736 zł w dodatkach. To chyba uczciwa oferta, prawda?

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów, o szczegóły pytaj u autoryzowanych dealerów marki Triumph. Więcej informacji na www.triumphmotorcycles.pl

KOMENTARZE