fbpx
A password will be e-mailed to you.

Sezon zmagań w ramach cyklu Gymkhana GP dobiega końca. Wszystkich mistrzów motocyklowych manewrów, a także tych, którzy takimi mistrzami chcą się stać, zapraszamy w niedzielę 4 września do ODTJ Cargo w Jaworznie, gdzie odbędzie się ostatnia tegoroczna runda.

Nie musisz być zaawansowanym zawodnikiem motogymkhany, by wziąć czynny udział w tej imprezie. Organizatorzy zapraszają każdego motocyklistę, niezależnie od zgromadzonego doświadczenia i posiadanego typu motocykla. Przed zawodami, o godzinie 10.00, odbędzie się trening, a wykwalifikowani instruktorzy przekażą wskazówki niezbędne do odnalezienia się na placu. O 13.00 rozpoczną się właściwe zawody, w których amatorzy będą mieli szansę sprawdzić się u boku doświadczonych zawodników. Będzie ostro, widowiskowo i zabawowo, ale też w koleżeńskiej atmosferze. Obecność na IV rundzie Gymkhana GP to doskonały pomysł na niedzielne rodzinne popołudnie!

Wszystkie szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na FB: TUTAJ. Zapraszamy w niedzielę 4 września, od godziny 10.00, na ODTJ Cargo w Jaworznie, przy ul. Karola Darwina 17.

Advertisement
KOMENTARZE