fbpx

Kochasz sportową jazdę, mocne złożenia w zakrętach, ostre hamowania i szybkie redukcje? Poczuj prędkość ze SPYKE – weź udział w konkursie Feel the Speed i wygraj wyjazd na Tor Poznań z Markiem Szkopkiem.

W kolekcji Spyke Sport znajdziesz jedno- i dwuczęściowe kombinezony skórzane, sportowe kurtki oraz rękawice.  Jeśli dokonasz zakupu pomiędzy 28 kwietnia 2023 a 31 maja 2023 i zarejestrujesz swój produkt, możesz również wygrać wyjazd na Tor Poznań z wielokrotnym wyścigowym Mistrzem Polski oraz oraz zawodnikiem FIM World Endurance Chamionship – Markiem Szkopkiem.

Nie czekaj, weź udział w akcji Feel The Speed with SPYKE!

Feel The Speed with SPYKE – zasady konkursu

  1. Kup odzież z kolekcji SPYKE Sport w okresie od 28.04.2023 do 31.05.2023 w dowolnym salonie Liberty MotoStore lub w sklepie internetowym https://libertymotostore.com/
    Listę sklepów znajdziesz TUTAJ.
  2. Zarejestruj swój zakup na stronie: https://libertymotostore.com/feel-the-speed
  3. Odpowiedz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś wygrać w konkursie Feel The Speed with SPYKE.
  4. Wygraj przejazd po Torze Poznań podczas Speed Day* z Markiem Szkopkiem.

*Uczestnicy konkursu mają do wyboru jedną z dwóch dat, w których możliwe jest uczestnictwo Marka Szkopka: 17.07 lub 18.07. Szczegóły promocji na stronie konkursu.

A Ty, jak zaczniesz sezon?

Motocyklowa odzież z linii SPYKE Sport oferuje szeroki wybór rozwiązań dla niej oraz dla niego, od wyścigowego kombinezonu jednoczęściowego SPYKE Aragon Race czy Estoril Race, przez dwuczęściowe kombinezony takie jak Assen Race i Estoril Sport, po skórzane i tekstylne kurtki o sportowym kroju.

KOMENTARZE