fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nadchodzi druga edycja imprezy Eska Rider Show. W zeszłym roku było to otwarcie, a teraz zakończenie sezonu motocyklowego. Organizatorzy zapraszają w sobotę 24 września do Parku Chopina w Drawsku Pomorskim. Będzie się działo!

Pojezierze Drawskie to doskonały kierunek motocyklowych wypadów. Liczne kręte trasy wśród lasów i jezior przyciągają wielu motocyklistów z całej Polski. Teraz jest jeszcze jeden powód, by to właśnie w tych okolicach symbolicznie zakończyć sezon, choć ten oczywiście może trwać w najlepsze!

Zapraszamy na imprezę Eska Rider Show 2, której patronem jest, jak sama nazwa wskazuje, radio Eska. W programie m.in. zlot motocyklowy, 15 food trucków, wystawcy, warsztaty, pokaz gymkhany, bezpłatny serwis motocykli, gadżety dla uczestników, konkursy i animacje prowadzone przez ekipę radia Eska, a do tego muzyczne tło, o które zadba radiowy DJ! Wystąpi również zespół „Still Contract”. To największe wydarzenie motocyklowe na Pomorzu Zachodnim!

W trakcie imprezy będzie trwała akcja specjalna – kampania „Nie piję, nie biorę – jeżdżę bezpiecznie”, która, podobnie jak całe wydarzenie Eska Rider Show 2 współfinansowana jest z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drawsku Pomorskim.

Zapraszamy 24 września do Parku Chopina w Drawsku Pomorskim. Start o 12.00!
Więcej informacji: https://ridershow.eska.pl

 

KOMENTARZE