fbpx
A password will be e-mailed to you.

W polskich salonach Ducati debiutuje najnowszy członek rodziny Scrablerów – Icon Dark. To najtańszy model w gamie, który oferowany jest również młodym kierowcom z prawem jazdy kategorii A2.

W polskich salonach Ducati debiutuje najnowszy model marki o nazwie Icon Dark. Model miał swoją światową premierę pod koniec 2019 roku we Włoszech. Icon Dark to ciemniejsze oblicze wersji Icon, która jest już dostępna w salonach Ducati.


REKLAMA

Ciemna kolorystyka nadaje motocyklowi intrygujący wygląd. Oświetlenie LED klasy premium zwiększa bezpieczeństwo, a dwukanałowy, czuły na przechyły system Bosch Cornering ABS pozwala na jeszcze większe doznania z jazdy. To zdecydowanie zwiastuje jego sukces. 

Czym jeszcze przekonuje do siebie miłośników Scramblerów? Ceną. Ta jest najniższa w całej rodzinie Ducati Scrambler.

Dostępny również dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2

Icon Dark napędzany jest chłodzonym powietrzem silnikiem typu L-Twin o pojemności skokowej 803 ccm i mocy 73 KM. Ducati daje możliwość fabrycznego ograniczenia mocy do 48 KM (35 kW), dzięki czemu najnowszy Scrambler staje się dostępny również dla młodszych motocyklistów z prawem jazdy kategorii A2.

Na liście wyposażenia standardowego znajdują się stalowy zbiornik z wymiennymi, aluminiowymi panelami bocznymi; lampa przednia z DRL LED, z wymienną osłoną aluminiową; zegary LCD ze wskaźnikami biegu i poziomu paliwa, z wymienną osłoną aluminiową; Cornering ABS; maszynowo wykańczane, aluminiowe osłony pasków; lakierowany na czarno silnik.

Indywidualny styl

Nowy Icon Dark wyróżnia się mroczną sylwetką, a jego czarny lakier jest doskonałym punktem wyjścia do stworzenia własnej wersji motocykla. W końcu czarny to kolor, który doskonale współgra z niemal każdą barwą.  


REKLAMAREKLAMA


Scrambler Icon Dark dostępny jest z wieloma elementami, którymi każdy może wyrazić swój indywidualny styl. Na liście wyposażenia dodatkowego znajdują się m.in. dedykowane logo, dedykowana kierownica czy aluminiowa osłona tłumika. Co więcej, dzięki szerokiej gamie oryginalnych akcesoriów oraz obszernym katalogu odzieży jeszcze bardziej można spersonalizować swój nowy nabytek. 

Niezapomniane emocje podczas jazdy

Z przodu Icon Dark ma zamontowany widelec z systemem Kayaba i regulowany, pojedynczy amortyzator z tyłu. Pokryto je matową czernią. Kontrastują z nimi wykonane ze stali nierdzewnej boczne panele zbiornika paliwa i wydech. Dodatkowo  Icon Dark został ubrany w pokrywy pasków rozrządu z aluminium obrabianego maszynowo. 

O komfort jazdy dba m.in. zaprojektowana specjalnie dla najnowszego Scrablera kanapa. Spłaszczona oraz wygodniejsza nie tylko dla kierowcy, ale również dla jego pasażera. Co ważne, Icon Dark może być wyposażony w Ducati Multimedia System. To praktyczny system informacyjny ze wskaźnikiem wybranego biegu oraz poziomu paliwa z przełącznikami na kierownicy. 

Siódmy w rodzinie

Liczba Scramblerów w stajni Ducati w 2019 roku wynosiła sześć. W tym roku jej szeregi zostały zasilone o kolejnego, mrocznego zawodnika – Icon Dark. I tak w gamie produktowej Ducati Scrambler znajdziemy modele: Icon Dark, Icon, Full Throttle, Cafe Racer, Desert Sled, 1100 Pro czy 1100 Pro Sport.

Icon Dark jest najtańszym modelem z rodziny Scrambler dostępnym w salonach Ducati. Z 24-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów można go kupić już za 41 500 zł brutto. Więcej informacji na ducatipolska.pl

KOMENTARZE


REKLAMA