fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zmagania odbędą się w portugalskim Portimao, gdzie rok temu 20-latek z ekipy Pertamina Mandalika SAG Euvic wystartował z tzw. „dziką kartą” w mistrzostwach świata Moto2. Dwa tygodnie po wyścigu w hiszpańskim Jerez de la Frontera, tym razem jedynego Polaka w stawce czekają aż dwa wyścigi, które odbędą się w niedzielę, odpowiednio o 12:00 i 15:00 […]

Zmagania odbędą się w portugalskim Portimao, gdzie rok temu 20-latek z ekipy Pertamina Mandalika SAG Euvic wystartował z tzw. „dziką kartą” w mistrzostwach świata Moto2.

Dwa tygodnie po wyścigu w hiszpańskim Jerez de la Frontera, tym razem jedynego Polaka w stawce czekają aż dwa wyścigi, które odbędą się w niedzielę, odpowiednio o 12:00 i 15:00 polskiego czasu. Bezpośrednia relacja na oficjalnym kanale YouTube serii, pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=LYfd9-6Y5mA .

Leżący w portugalskim Portimao tor Autodromo Internacional do Algarve liczy 4,6 kilometra i jest uważany za jeden z najciekawszych obiektów w Europie. Pełen długich, tzw. „ślepych” zakrętów i zmian poziomów, jest ulubieńcem zarówno zawodników, jak i kibiców, zapewniając jednym i drugim ekscytujące widowisko.„Lubię tor w Portimao i cieszę się, że wystartujemy tam w niedzielę w dwóch wyścigach – mówi Piotr Biesiekirski. – Dwa lata temu zaliczyłem tam udany weekend w mistrzostwach Europy. Rok temu z rywalizacji wyeliminowała mnie angina, ale pod koniec sezonu mogłem wystartować w Portimao z dziką kartą z mistrzostwach świata, co było ciekawym doświadczeniem. Tym razem udajemy się do Portugalii po dość trudnym weekendzie w Jerez de la Frontera, ale wiemy nad czym musimy pracować, aby jak najlepiej przygotować się do niedzielnych wyścigów. Portimao to prawdziwy rollercoaster, dlatego zapowiada się ekscytujący weekend”. 

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na oficjalnej stronie internetowej www.pbk74.com .

KOMENTARZE