fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zakończyło się głosowanie na najlepszego customa na bazie BMW R 18 – został nim „Liberty”, zbudowany przez salon Liberty Motors Piaseczno i Nine Hills Motorcycles. Poznaliśmy również trzech zwycięzców wśród głosujących, którzy dzięki swoim wypowiedziom na temat R 18 zgarnęli cenne nagrody od BMW Motorrad.

Wielotygodniowa walka o miano najlepszego customowego BMW R 18 dobiegła końca. W czasie imprezy Warsaw Heritage Festival ogłoszono zwycięzców BMW R 18 Custom Contest 2022 – zostały nimi załogi Liberty Motors Piaseczno i Nine Hills Motorcycles. Ich zadziorny projekt, „Liberty”, zyskał uznanie największej liczby głosujących. 

Advertisement

Liberty – najlepszy custom R 18 w 2022 roku!

Ale nie tylko motocykle i budujące je ekipy brały udział w konkursie. Również głosujący motocykliści mieli szansę na cenne nagrody. Wystarczyło w trakcie oddawania głosu dokończyć zdanie „Motocykl BMW R 18 to dla mnie…”. Trzy najlepsze wypowiedzi wyłoniło jury, w którym zasiedli przedstawiciele BMW Motorrad i redakcji „Świata Motocykli”. 

Główną nagrodę, czyli R 18 na weekend plus voucher o wartości 600 zł na akcesoria BMW, otrzymał autor zdania: „Motocykl BMW R 18 to dla mnie kwintesencja motocyklizmu – model, który nie jest nastawiony pragmatycznie, racjonalny, a budowany z fantazją, dla kierowców, którzy kupują motocykl dla emocji, a nie w wyniku i chłodnej kalkulacji osiągi/budżet. 

Drugie miejsce i voucher na akcesoria BMW za 600 zł zgarnął ktoś, kto o R 18 myśli w ten sposób: „Motocykl BMW R 18 to dla mnie inspiracja. Jest to jednocześnie przykład, jak nowoczesny motocykl może nawiązać do historii marki i modeli takich jak R 32 oraz przykład geniuszu inżynierów, którzy stworzyli pojazd niezwykle wdzięczny do modyfikacji i personalizacji na swój sposób.

Trzecie miejsce i voucher o wartości 400 zł przypadły autorowi tej wypowiedzi: „Motocykl BMW R 18 to dla mnie możliwość podróży w czasie, jak i tej przyziemnej – asfaltowej. To symbol klasy, dzięki któremu w tradycyjnym stylu można oddać się przygodzie i poczuć zew wolności.

Wszystkim zwycięzcom BMW R 18 Custom Contest 2022 serdecznie gratulujemy, a wszystkich motocyklistów zapraszamy do salonów BMW Motorrad na jazdę próbną R 18. Łatwo się przekonać, jak prawdziwe są wyróżnione przez nas opinie na temat tego motocykla!

 

KOMENTARZE