Chociaż coraz łagodniejsze zimy oswajają nas z widokiem motocyklistów na drogach także poza sezonem, to już wkrótce liczba jednośladów na drogach zdecydowanie się zwiększy.

PZPM wraz ze swoimi firmami członkowskimi oraz Europejskim Stowarzyszeniem Producentów Motocykli ACEM oraz partnerami akcji już teraz postanowił przypomnieć zasady współużytkowania dróg przez wszystkich uczestników ruchu, co – mamy nadzieję – przyczyni się do poprawy ogólnego bezpieczeństwa, zwłaszcza zaś tych mniej chronionych – motocyklistów.

W tym celu na naszej oficjalnej stronie www.pzpm.org.pl pojawiła się sekcja „BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA” w całości dedykowana bezpieczeństwu motocyklistów na drodze. Znajdziemy w niej sporo przydatnych materiałów zgrupowanych w następujące zakładki:

Udało się nam zamieścić też kilka ciekawych raportów po angielsku oraz przypomnieć komiksową serię Lucky 13, której zabawny przekaz pozostaje zawsze aktualny!

W miarę pozyskiwania ciekawych opracowań i materiałów będziemy je zamieszczać w odpowiednich zakładkach, dlatego serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

KOMENTARZE

REKLAMA