fbpx
A password will be e-mailed to you.

Trwają zapisy do pucharu markowego motocykli Triumph Daytona 675 ABS!

Atrakcyjność rywalizacji w tej formie wyścigów podnoszą nie tylko przewidziane nagrody, ale także cena, za jaką organizatorzy – polski importer motocykli Triumph wraz z ekipą Speed-Day – oferują motocykl i pakiet dodatków pozwalających na start.

Motocykl, który od kilku sezonów według wiodących, światowych tytułów motocyklowych jest liderem rankingów klasy supersport, teraz w pakiecie wyścigowym oferowany jest za 39 900 zł z VAT-em!

Pakiet obejmuje: fabrycznie nowy motocykl Triumph Daytona 675 ABS, komplet owiewek torowych, opłacone starty w sześciu rundach pucharu, sześć dni treningowych w ramach Speed-Day, miejsce w boksie na torze, wysokiej klasy podnóżki wyścigowe (sety) firmy TRW oraz komplet klocków wyścigowych TRW. Warto pamiętać, że cena nowego motocykla w salonie bez pakietu wyścigowego wynosi 49 900 zł.

Poza tym uczestnicy mają zapewnione specjalne ceny na odzież i akcesoria z oferty Inter Motors, łącznie z oponami Bridgestone, jak również treningi podczas Speed-Day. Przewidywana nagroda za I miejsce to nie mniej niż 10 000 zł, za II miejsce – 5000 zł i za III miejsce – 3000 zł. Uczestnicy Pucharu mogą skorzystać z preferencyjnego leasingu na zakup motocykla, już za 530 zł netto miesięcznie.

Szczegółowe informacje na stronie: www.daytonacup.pl

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów