fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przymierzasz się do zakupu Aprilii Tuono 660, ale szukasz ostatecznej motywacji, by nabyć kultowego nakeda od producenta z Noale? Może przekona Cię to, że teraz Aprilia do każdego zakupu dorzuca voucher o wartości tysiąca złotych, który można wydać na oryginalne akcesoria!

Tuono 660 to jedna z najnowszych propozycji marki Aprilia. To mocny „naked”, który zmienia sposób w jaki patrzymy na ten segment motocykli. Pół-owiewka, która chroni przed wiatrem, moc 95 KM, bardzo niska waga oraz poręczność i zwinność stawiają go na szycie pożądania w kategorii motocykli o średniej pojemności. Ostatnie testy prasowe pokazały, że jest to bardzo uniwersalny, niezwykle kompaktowy oraz przede wszystkim mocny sprzęt o niezwykłym brzmieniu!

Advertisement

Z racji tego, że jest to motocykl, jakiego jeszcze w tej kategorii nie było, warto zapisać się na jazdę testową i samemu wypróbować jego możliwości, a także zakochać się w jego włoskim stylu. Zwłaszcza teraz, gdy kupując Tuono 660 otrzymasz voucher na 1000 zł do wykorzystania na oryginalne akcesoria Aprilia dostępne w salonach dealerskich.Aprilia Tuono 660Warto nadmienić, że voucher można wykorzystać na dwa sposoby:

  • Cały Voucher o wartości 1000 zł można przeznaczyć na zakup Quickshiftera & IMU z montażem, czyli zestaw o wartości ponad 3000 zł lub;
  • Zakupić inne oryginalne części lub akcesoria o sumie wartości katalogowej do 1000 zł brutto.

Spersonalizowane Tuono 660 z pakietem akcesoriów na pewno podbije Twoje serce i przyprawi Cię o duży skok endorfin. Nie ma co się zastanawiać, trzeba zapisać się na jazdę testową i pokochać nowe Tuono już teraz, bo promocja trwa tylko do 31.08.2021.

Po więcej informacji zapraszamy do autoryzowanych salonów sprzedaży.Aprilia Tuono 660 - voucher 1000 zł

KOMENTARZE
Advertisement