fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wypad na tor poza sezonem? Do tego Ducati Panigale? Jesteśmy na tak! Luty w Hiszpanii, do wyboru trzy opcje: 6-8.02, Cartagena  11-12. 02, Almeria 16-18.02, Cartagena AF Racing Team wypożycza Wam swoje wyścigowe „R”-ki, a Wy stawiacie się na miejscu w pełnym stroju motocyklowym, z bananem na twarzy i dziką chęcią do jeżdżenia na motocyklu! […]

Wypad na tor poza sezonem? Do tego Ducati Panigale? Jesteśmy na tak!

Advertisement

Luty w Hiszpanii, do wyboru trzy opcje:

  • 6-8.02, Cartagena
  •  11-12. 02, Almeria
  • 16-18.02, Cartagena

AF Racing Team wypożycza Wam swoje wyścigowe „R”-ki, a Wy stawiacie się na miejscu w pełnym stroju motocyklowym, z bananem na twarzy i dziką chęcią do jeżdżenia na motocyklu! Pasuje? Pewnie, że tak!

Zapytania o ceny, szczegóły eventu uzyskacie pod numerem telefonu: 608 610 011

Wszyscy zawodnicy Ducati Toruń Motul Team startują na motocyklach Ducati 1199 Panigale R. Teraz tego motocykla możesz dosiąść i Ty!

1199 Panigale R to sportowa perfekcja. Ekstremalna maszyna niemal żywcem wzięta z najlepszych torów wyścigowych świata, flagowy model Ducati w zakresie osiągów. To właśnie 1199 Panigale w specyfikacji R zostało przystosowane przez Ducati Corse do rywalizacji w mistrzostwach świata superbike’ów (WSBK – World Superbike)! Motocykl stworzony do rywalizacji i wygrywania.

Sprzęt z najwyższej półki!

Wersja R została opracowana w oparciu o byłą wersję S. Włoscy konstruktorzy zadbali jednak o szereg istotnych zmian w odniesieniu do bazowego modelu. Czerwony wojownik posiada w standardzie ABS z możliwością wyłączenia tego systemu, zaawansowany system Ducati Data Acquisition z wczytywanymi danymi, a nawet mapami ważniejszych torów. DDA za pomocą GPS-u jest w stanie automatycznie wykonywać bardzo precyzyjne pomiary  i analizy podczas przejazdów kolejnych okrążeń na torach.

AF RACING TEAM

Zmian rzecz jasna nie mogło zabraknąć także w silniku. Do najważniejszych nowinek należą: lżejsze aż o 0,7 kilograma koło zamachowe, lżejsze o 0,6 kg, wykonane z tytanu korbowody, a także popychacze zaworowe pokryte karbonową warstwą DLC. Zadbano o poprawę przyspieszenia. Do tylnej zębatki dodano o dwa zęby więcej. 

Egzemplarze przystosowane przez AF Motors do rywalizacji w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski to  maszyny w najbardziej topowej sportowej specyfikacji. Zastosowane są w nich zawieszenia z powodzeniem wykorzystywane między innymi w mistrzostwach świata superbike (WSBK)!

KOMENTARZE

Advertisement