fbpx
A password will be e-mailed to you.

Charakterystyczny akcent, wartościowe materiały i wielka otwartość – tak zapamiętamy Cristiana Predoi, pochodzącego z Rumunii podróżnika, vlogera i dziennikarza motocyklowego. Niestety nie ma go już z nami, zginął w wypadku w pobliżu Suczawy.

Cristiana możecie kojarzyć przede wszystkim z Youtube. Jeśli szukaliście tam recenzji motocykli adventure i turystycznych, na pewno trafiliście na jeden z jego licznych – i bardzo dobrych – filmów. Publikował głównie na kanałach Pe Motoare i DriveMag Riders

 

Predoi był bardzo doświadczonym motocyklistą, zjeździł niemal cały świat. Mieliśmy okazję spotykać się z nim wielokrotnie na prezentacjach nowych modeli i zawsze spędzaliśmy ten czas z przyjemnością. Cristian miał potężny arsenał opowieści z różnych zakątków globu i rozbrajał swoim akcentem, którym zupełnie się nie przejmował, a z drugiej strony był wtedy doskonale zrozumiały dla mniej obeznanych z angielszczyzną. 

 

Niestety, wczoraj zginął na swoim podwórku, w wypadku w miejscowości Șaru Dornei niedaleko Suczawy. Na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad motocyklem, zderzył się czołowo z autem i uderzył w płot. Przeżył sam moment wypadku, lecz na skutek rozległych obrażeń wewnętrznych zmarł w szpitalu. Miał tylko 31 lat. To jego ostatnie zdjęcie, które zamieścił na swoim FB wczoraj rano.

KOMENTARZE