fbpx
A password will be e-mailed to you.

Cykl wystartuje od 14 edycji portugalskiego Extreme XL Lagares, który jest już stałym przystankiem w kalendarzu Hard Enduro. Najbardziej znany jest ze swojego charakterystycznego prologu, podczas którego zawodnicy ścigają się jeden na jednego po ciasnych, brukowych ulicach i schodach miasta Porto. Później zawodnicy ruszą w pobliskie góry, gdzie czeka ich twarda i wymagająca jazda. Relacje […]

Cykl wystartuje od 14 edycji portugalskiego Extreme XL Lagares, który jest już stałym przystankiem w kalendarzu Hard Enduro. Najbardziej znany jest ze swojego charakterystycznego prologu, podczas którego zawodnicy ścigają się jeden na jednego po ciasnych, brukowych ulicach i schodach miasta Porto. Później zawodnicy ruszą w pobliskie góry, gdzie czeka ich twarda i wymagająca jazda. Relacje z trasy będzie można śledzić w sobotę (12 maja) o 19:00, na redbull.tv.
Bezpośredni link:

World Enduro Super Series i powrót Tadeusza Błażusiaka z emerytury!

– komentuje Błażusiak

5. edycja Red Bull 111 Megawatt odbędzie się już tradycyjnie – we wrześniu w Kopalni PGE. Wszyscy, którzy chcą ponownie stanąć ramię w ramię z Błażusiakiem i zmierzyć się w tej unikalnej lokalizacji powinni zapisać datę 8-9 września 2018.

WORLD ENDURO SUPER SERIES – KALENDARZ NA 2018 ROK

Runda 1. Extreme XL Lagares (Portugalia) 11 – 13 maja
Runda 2. Erzbergrodeo Red Bull Hare Scramble (Austria) 31 maja – 3 czerwca
Runda 3. Trèfle Lozérien AMV (Francja) 8 – 10 czerwca
Runda 4. Red Bull Romaniacs (Rumunia) 24 – 28 lipca
Runda 5. Red Bull 111 Megawatt (Polska) 8 – 9 września
Runda 6. Gotland Grand National (Szwecja) 26 – 27 października
Runda 7. Red Bull Knock Out (Holandia) 10 listopada

KOMENTARZE