fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nie mamy dobrych wieści dla fanów offroadu. W związku z sytuacją epidemiologiczną zostaje odwołana kolejna impreza. Tym razem z kalendarza imprez wylatuje Red Bull 111 Megawatt!

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną oraz konsekwencje, jakie ona niesie dla możliwości realizacji przedsięwzięć eventowych o dużej skali, zmuszeni jesteśmy odwołać 6. edycję Red Bull 111 Megawatt.

Największe zawody hard enduro w Polsce i zarazem runda WESS Enduro World Championship, nie odbędą się w zaplanowanym terminie, 27-28 czerwca 2020, ani żadnym innym, w bieżącym roku. Decyzja o anulowaniu 6. edycji Red Bull 111 Megawatt w Kleszczowie wynika z dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemicznej na świecie, braku możliwości określenia rozwoju sytuacji w najbliższych miesiącach i obowiązujących aktualnie przepisów o organizacji imprez masowych.

Wzgląd na bezpieczeństwo uczestników i widzów oraz jakość tej imprezy, budowaną przez pięć edycji, zmusza do podjęcia trudnej decyzji o odwołaniu Red Bull 111 Megawatt.

– czytamy w komunikacie organizatora imprezy

Ciężko nam to przechodzi przez „gardło”, ale niestety ta sytuacja była do przewidzenia. Organizacja tak rozbudowanej imprezy motoryzacyjnej to ogromne i przede wszystkim bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Organizator musi mieć pewność, że trud oraz środki zainwestowane w organizację zawodów się zwrócą.  Zresztą niewiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie sytuacja związana z organizacją imprez masowych się zmieni…
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wreszcie uda się nam spotkać na trasie zawodów Red Bull 111 Megawat. Mocno za to trzymamy kciuki!

 

 

KOMENTARZE