fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zanim na własnej skórze sprawdzimy, nowe Yamahy YZ 2020, dzielimy się pierwszymi oficjalnymi informacjami.

Co prawda jesteśmy dopiero w połowie sezonu 2019, ale producenci offroadowych motocykli już prześcigają się w prezentowaniu maszyn sygnowanych rocznikiem 2020, które już niedługo zaczną podbijać tory i bezdroża na całym świecie. Niedawno Yamaha do sieci puściła pierwsze zdjęcia i informacje o rodzinie YZ 2020. Zanim (na dniach) będziemy mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają na żywo, dowiedzieć się, co dokładnie w nich zmieniono i oczywiście sprawdzić, jak jeżdżą podczas światowej prezentacji w Teutschenthal, dzielimy się oficjalnymi, chociaż dosyć biednymi informacjami.

yz450f

YZ-F 450

W tym roku doczekaliśmy się zupełnie nowej czterysta pięćdziesiątki, która otrzymała nowy silnik, nową ramę i odświeżone zawieszenie, dzięki czemu ma być lżejsza, szybsza i zwinniejsza. Jednak to, co sprawi, że YZ-F 450 2020 ma znowu podnieść poprzeczkę w otwartych, królewskich klasach zdradzać będziemy niedługo, kiedy sami dowiemy się tego podczas prezentacji.

yz-f 250

YZ-F 250

Po zupełnie nowej czterosuwowej ćwiartce zaprezentowanej rok temu, w tym sezonie YZ-F 250 nie doczekało się żadnych rewolucyjnych zmian, ale to nadal świetne motocykle z bardzo dobrze wyważonymi podwoziami, mocnym silnikiem i zaawansowaną technologią pozwalającą na zmiany map zapłonowych dzięki programowi Yamaha Power Tuner App.

YZ 125 i 250

Dwusuwowe niebieskie motocykle to nadal sprawdzone i dobrze znane nam już maszyny wyposażone w zawory wydechowe Power Valve System (YPVSTM).

Do tego w ofercie Yamahy oczywiście nie zabraknie odświeżonej YZ85 i zupełnie nowej YZ65.

yz 2t

Jeżeli jesteście ciekawi dokładnych informacji i chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie już wkrótce będziemy relacjonować wam wszystko, czego dowiedzieliśmy się na prezentacji w Teutschenthal! Jeżeli macie jakieś konkretne pytania, o które moglibyśmy podpytać inżynierów na miejscu – pytajcie śmiało – w komentarzach i wiadomościach prywatnych!

KOMENTARZE

Advertisement