fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ogromne emocje szykują się na torze w Poznaniu podczas WMMP. Relację z tego wydarzenia Motowizja pokaże w piątek 26 i sobotę 27 maja.

 

Najszybsi zawodnicy na najmocniejszych, ponad dwustukonnych maszynach ponownie staną do walki o tytuł motocyklowego mistrza Polski. Choć tor Poznań, na którym odbędzie się pierwsze starcie, znają jak własną kieszeń, tym razem czeka ich jednak dodatkowe wyzwanie. Pierwsza runda WMMP odbędzie się bowiem razem ze zmaganiami europejskich mistrzostw Alpe Adria, które dodatkowo przyciągną do stolicy Wielkopolski bardzo szybkich rywali z zagranicy.


REKLAMA

Jak z obroną tytułu w najbardziej prestiżowej klasie Superbike poradzi sobie Paweł Szkopek? Czy w mniejszych kategoriach objawi się kolejny talent na miarę mistrzostw świata? Widzowie przekonają się oglądając relację w Motowizji w piątek 26 maja, o godz. 13.30 oraz w sobotę 27 maja, o godz. 12:30.Zawody komentować będzie znany wszystkim głos z MotoGP – Mick Fijałkowski.Transmisję z I i II rundy WMMP oraz z rundy Mistrzostw Europy Alpe Adria dla Motowizji przygotowuje Livemotorsport.tv.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA