fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po wakacyjnej przerwie wraca cykl imprez Motocyklowe Sudety z Modeką. Kolejna edycja 15 września.

W sobotę 15 września startuje kolejna moto-wycieczka po Przedgórzu Sudeckim i Sudetach. Motocyklowe Sudety z Modeką, jak nie trudno się domyślić, ruszą z wrocławskiego salonu Modeki.

Nastawienie jest proste: cały dzień po najbardziej krętych i najciekawszych drogach regionu. Do tego mała grupka, miła atmosfera i wyżywienie. W ciągu dnia uczestnicy pokonają blisko 300 kilometrów po górskich serpentynach, więc już warto oszczędzać siły. Przewodnik zapewnia niesztampowe trasy, ciekawe także dla „lokalesów”.

Rusz na trasę ADV!

Przewidywany start około godziny 9:00 z Wrocławia, powrót w okolicach 18:00. W cenie przewodnik, zamykający grupę i obiad na trasie. Uczestnicy otrzymują także pliki GPX z trasą, gdyby chcieli w przyszłości na nią wrócić
Ale to nie koniec. Dwa tygodnie później (29.09.2018) odbędzie się impreza w wersji Adventure. Trasa 50/50 po szutrach i gorszej jakości krętych drogach. Delikatnie przeprawy terenowe i piękne widoki. To obowiązkowy termin dla wszystkich właścicieli motocykli typu ADV z regionu!

Więcej informacji do znalezienia na

Advertisement

. Tam także można się zarejestrowa
.

KOMENTARZE