fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zapraszamy na Akademię Enduro: Ready, z-Taddy, GO!, w której sam Taddy Błażusiak uczy, jak przygotować się do jazdy oraz jak trenować SuperEnduro i Hard Enduro!

Jazda w terenie to ciężki kawałek chleba. Nie dość, że trzeba poświęcić sporo czasu na przygotowanie do jazdy siebie i motocykla to trzeba też wiedzieć co i jak, żeby nie zrobić sobie krzywdy na motocyklu. Najlepiej więc uczyć się od najlepszych, którzy zjedli zęby w enduro i jazda w terenie jest dla nich łatwiejsza niż chodzenie.

Chyba ciężko sobie wyobrazić sobie lepszego nauczyciela niż 6-krotny Mistrz Świata SuperEnduro i 5-krotny zwycięzca piekielnego Erzbergrodeo – Taddy Błażusiak. Jeżeli myśleliście, że nie możliwe jest wziąć lekcje od Tadka, to mamy dla was dobrą wiadomość – myliliście się! Oto cztery lekcje od samego mistrza, w których opowie o swojej garderobie, przygotowaniu motocykli do SuperEnduro i Hard Enduro oraz pokaże jak jeździć szybko, bezpiecznie i widowiskowo!

Prowadzacym Akademii Enduro: Ready, z-Taddy, GO! jest nasz Eliasz, który na miejscu w Gironie wyciągał od Błażusiaka tajną wiedzę. Trochę zazdrościmy, a trochę jesteśmy dumni!

Odc. 1 – Jak ubrać się do jazdy enduro

Odc. 2 – Jak przygotować motocykl do SuperEnduro i Hard Enduro?


Odc. 3 – Jak wjeżdżać podjazdy Hard Enduro?

Odc. 4 – Jak trenować SuperEnduro

Z

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów