fbpx
A password will be e-mailed to you.

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej zaprasza na XI Spotkanie Motocyklistów „Nasza Historia Harley-Davidson”.

Już 17 maja o 15.00 rozpocznie się kolejne spotkanie miłośników motocykli Harley-Davidson i nie tylko. W programie przewidziano wiele atrakcji motocyklowych, lecz także dla miłośników kolejnictwa oraz dobrej zabawy.


REKLAMA

Odbędą się m.in. pokazy i prezentacja historii motocykli Harley-Davidson, pokazy mody motocyklowej – Harley&Art. oraz przejazdy zabytkowym taborem kolejowym.

Spotkanie „Nasza historia Harley-Davidson” jest imprezą towarzyszącą zlotu Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson – FH-DCE Super Rally 2013, który od 16 do 20 maja będzie odbywał się we Wrocławiu, a organizatorzy spodziewają się przybycia ok. 10 tys. motocyklistów z całej Europy.


REKLAMAREKLAMA


Pierwsza edycja Super Rally odbyła się w Belgii w 1975 roku. Zamysł organizatorów był taki, by każdą kolejną organizować w innym kraju. Polski zlot potrwa pięć dni i odbędzie się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim oraz przylegających do niego Polach Marsowych.

KOMENTARZE


REKLAMA