fbpx
A password will be e-mailed to you.

Historia kultowego skutera ma już prawie 70 lat. W tym czasie słynąca ze swojego niezwykłego designu Vespa – z popularnego środka transportu – stała się symbolem Włoch i okazją do manifestowania stylu życia opartego na wolności i pięknie. Mimo niemal niezmiennego od lat modelu, detale i coraz doskonalsza mechanika sprawiają, że ten kultowy jednoślad wciąż […]

Historia kultowego skutera ma już prawie 70 lat. W tym czasie słynąca ze swojego niezwykłego designu Vespa – z popularnego środka transportu – stała się symbolem Włoch i okazją do manifestowania stylu życia opartego na wolności i pięknie. Mimo niemal niezmiennego od lat modelu, detale i coraz doskonalsza mechanika sprawiają, że ten kultowy jednoślad wciąż ewoluuje, podbijając serca kolejnych pokoleń entuzjastów. Obecnie na pięciu kontynentach można znaleźć ponad siedemnaście milionów egzemplarzy tego wyjątkowego skutera.

Miłośnicy włoskiej ikony designu do 10 maja 2015 roku będą mogli podziwiać wystawę unikatowych modeli skuterów Piaggio wkomponowanych w modowe trendy. Ekspozycja składać się będzie z dziesięciu wysp tematycznych, z których każda nawiązuje do innego stylu. Wśród eksponatów będzie można zobaczyć między innymi unikatowe modele Vespy w wydaniu romantycznym, miejskim, marynarskim, klasycznym, retro czy disco.

Ekspozycja ”Vespa w modzie„ dostępna jest dla klientów Galerii Krakowskiej do 10 maja 2015 roku, na poziomie 0 i -1. Wstęp jest bezpłatny.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA