fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nazwa 'Vespa 946′ nawiązuje do roku 1946, kiedy po raz pierwszy wyprodukowany został skuter, który później stał się ikoną sławy na całym świecie. Nowy projekt Emporio Armani jest modernistyczną interpretacją tradycyjnego stylu Vespa.

Metalowe części, wyprodukowane z galwanizowanych elementów, mają satynowe wykończenie tworzące efekt zmatowienia na wykończeniu nadwozia. Słowa 'Emporio Armani' pojawiają się na bokach pojazdu, podczas gdy legendarne logo z orłem umieszczone jest nad reflektorem przednim.

Skuter Vespa 946 Emporio Armani to nie tylko technologia, ale również i styl. Jego aluminiowe głowice, brązowe, skórzane elementy wykończenia, luksusowe akcesoria, elektroniczne systemy wspomagania jazdy (które współpracują również z najnowszymi urządzeniami internetowymi) uzupełniają innowacyjny, 4-suwowy silnik z wtryskiem elektronicznym, którego znacznie poprawione spalanie oraz minimalna emisja spalin czynią go idealnym pojazdem do jazdy w mieście. 220 mm podwójne hamulce tarczowe, dwu-kanałowy system ABS oraz duże, 12-calowe koła gwarantują maksymalne bezpieczeństwo na drogach.

Vespa 946 Emporio Armani będzie wyprodukowana w ekskluzywnej serii, gdzie każdy pojazd będzie miał swój indywidualny numer seryjny, a dostępny będzie w sprzedaży w najważniejszych miastach świata począwszy od lipca.

Advertisement
KOMENTARZE