fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jest to w miarę świeży projekt na customowej mapie Polski. Świeży, ale już z kilkuletnią tradycją i doświadczeniem organizacyjnym, nabywanym sukcesywnie wraz z każdą kolejną edycją warszawskiego INDUSTRIALU, czy strefy customowej.

Nasza redakcja zawsze stara się „dać szansę” nowym, prężnym inicjatywom, więc i tym razem obejmujemy patronat medialny nad ciekawie zapowiadającą się imprezą. Projekt jest całkiem świeży, ale organizatorzy mają już kilkuletnie doświadczenie nabywane podczas udziału w „Strefie Customowej” na Warsaw Motorcycle Show – Targi Motocyklowe, czy wcześniejszej organizacji customowych warszawskich imprez – Industrial.

Poza pokazem najlepszych krajowych customów swój udział z seryjnymi maszynami zapowiedziały przedstawicielstwa Harleya-Davidsona i Indiana. Na imprezie zaprezentują się także ludzie zajmujący się szerzej twórczością customową, od pinsprintu, przez aerograf po rymarstwo. Pojawią się także się UScary z silnej grupy USA Cars Polska, kulturę „Pinap” zaprezentuje między innymi Kasia jako Pin Up Candy a mad-maxowe klimaty przybliży Starling Studio. Jako że sama formuła imprezy jest mocno frekaowa, należy się spodziewać spontanicznych akcentów w postaci np. palenia gumy, czy puszczania duuużych baniek mydlanych. Jeszcze się nie zaczęło, a już nam się podoba. Zapraszamy więc wszystkich chętnych do niezłej zabawy w dniu 7 września do siedziby pubu 2KOŁA przy ul. Tunelowej 2B

KOMENTARZE