fbpx

Dziś bez telefonu to w zasadzie jak bez ręki. Z przenośnych urządzeń nie tylko dzwonimy, ale też korzystamy za ich pomocą z nawigacji, zapisujemy trasy i robimy setki innych rzeczy. Podstawą bezpiecznego i wygodnego korzystania ze smartfona na motocyklu jest odpowiedni uchwyt na kierownicę. Bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie posiada marka SP Connect.

SP Connect jest niemiecką marką produkująca innowacyjne produkty dla osób preferujących aktywny tryb życia. Akcesoria pozwalają w sposób bezpieczny i wygodny przyczepić telefon do motocykla, roweru, samochodu, a także opasek treningowych. Uchwyty sprawdzają się także przy mocowaniu kamer GOPro, tabletów, powerbanków i innych urządzeń. Wielką zaletą systemu opracowanego przez SP Connect jest to, że poszczególne elementy łączą się na różne sposoby – to samo etui czy ładowarkę można umieścić na motocyklu, rowerze czy w samochodzie. Oferta marki zyskała oddanych klientów już w 70 krajach.

Sztos do motocykla!

Uchwyt SP Connect Moto Bundle króluje wśród motocyklistów. Wprawdzie na rynku dostępne są różne mocowania zapewniające bezpieczeństwo telefonu, żeby nie wypiął się podczas jazdy, jednak większość z nich jest toporna. Zajmują dużo miejsca i nie wyglądają dobrze. Z kolei zapinane uchwyty na telefon są bezpieczne i raczej odporne na warunki atmosferyczne, ale powodują szybkie przegrzewanie się, a co za tym idzie, wyłączenie telefonu. Natomiast SP Connect Moto Bundle spełnia wszystkie wymagania. Kompaktowe rozmiary uchwytu sprawiają, że można go dopasować do każdego modelu motocykla. Wykonany z aluminium lotniczego jest bardzo trwały, minimalizuje drgania i wstrząsy, a etui z osłoną przeciwdeszczową umożliwia ładowanie indukcyjne i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich portów telefonu.Mocowanie smartfona musi tak działać, by nie zgubić telefonu w trasie, ale i nie uszkodzić go wskutek drgań podczas jazdy po bezdrożach. SP Connect Moto Bundle to jeden z najbezpieczniejszych dostępnych na rynku systemów. Przemyślany, nowoczesny design sprawia, że nie szpeci roweru ani motocykla, ale wygląda, jakby stanowił jego integralną część. Zawiera uniwersalny uchwyt na telefon skonstruowany tak, by tłumić wibracje oraz wstrząsy. W pakiecie jest także etui z osłoną przeciwdeszczową. Dedykowane uchwyty SP Moto Bundle sprawdzają się w większości modeli iPhona lub Samsunga. Można też zakupić uniwersalny adapter SP Connect Universal Interface, który pasuje do każdego urządzenia.

Twist to Lock

Każdy z elementów mocowania pasuje do siebie, dzięki czemu można je dowolnie łączyć, a ich montaż jest intuicyjny. To dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Twist to Lock. Aby przyczepić telefon do uchwytu, należy umieścić port etui w gnieździe, przekręcić o 90˚ i gotowe! Telefon można przytwierdzić zarówno w pionie, jak i poziomie. To genialne w swojej prostocie rozwiązanie, sprawia, że smartfon można łatwo przypiąć i wypiąć, jednak jest on chroniony przed samoczynnym wypinaniem.

Uchwyty SP Connect dostępne są na polskim rynku w sieci sprzedaży Dobre Sklepy Motocyklowe.

 

 

 

 

KOMENTARZE