fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już niebawem w katalogu Triumpha pojawi się nowy motocykl linii Classic. Thruxton RS, a więc kolejna odsłona niezwykle ciekawego motocykla „wyścigowego”.

Thruxton RS oferuje wszystkie cechy charakterystyczne poprzedniej generacji motocykli Thruxton R i ustanawia nowe standardy kategorii, oferując wyższą moc, lepszą specyfikację i jeszcze bardziej współczesną stylistykę, jednocześnie zachowując oryginalne DNA café racera.

Thruxton to nazwa-legenda, która tworzyła historię motosportu, stanowiąc symbol generacji motocykli cafe racer, wyjątkowych, pięknych i autentycznych, a ich całkiem nowa wersja RS to kolejny krok w rozwoju tej niezwykłej marki – czytamy w komunikacie Triumpha

Co będzie oferować Triumph Thruxton RS?

Podejrzewamy, że będzie to jeszcze bardziej dopracowany sprzęt od obecnie sprzedawanego Thruxtona. Podejrzewamy również, że cena będzie wyższa. Wielce prawdopodobne, że w zawieszeniu znajdziemy podzespoły Ohlinsa. Niemal na 100 procent jesteśmy pewni, że dostępna będzie nowa kolorystyka modeli i inne zestrojenie silnika. RS, jako bardziej sportowa wersja Thruxtiona, najprawdopodobniej zostanie wyposażony w owiewkę w stylu cafe racer. Finalnie model może wypełnić lukę między wersją „R”, a „TFC”. To oczywiście tylko nasze podejrzenia. Na konkrety przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

KOMENTARZE