fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, czteryslidery.pl i Stadion Wrocław mają dla Was wydarzenie które będzie idealną okazją do wypróbowania swoich sił w precyzyjnej jeździe na motocyklu.

 
Kiedy? Pierwszy z cyklu darmowych treningów Gymkhany odbędzie się już 26 maja właśnie na Stadionie Wrocław.
Dla kogo? Wymogi jakie stawiają organizatorzy to:
– Posiadanie prawo jazdy kat. A
– Posiadanie sprawnego motocykla z ważnym przeglądem oraz ważnym OC
 
Dokumenty będą sprawdzane przed zapisem, osoby nie posiadające przy sobie tych dwóch dokumentów nie zostaną niestety dopuszczone do udziału w treningu.
Liczba miejsc jest ograniczona!
Zmieścimy się wszyscy! Taką idee szerzą członkowie Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów wraz z Władzami Miasta Wrocław, lecz na wydarzenie które opisujemy ilość miejsc jest niestety ograniczona.

Maksymalnie 60-ciu motocyklistów będzie mogło trenować jazdy precyzyjne na Stadionie Wrocław. Zapisy rozpoczynają się w dniu wydarzenia o godzinie 12:00 i będą trwały do godziny 13:00 lub do zapełnienia dostępnych miejsc.


 
Harmonogram jaki na facebooku został przedstawiony przez czteryslidery wygląda następująco:
 
12:00 – Rozpoczęcie zapisów na trening.
UWAGA: Mamy ograniczoną ilość miejsc, liczy się kolejność zapisów na miejscu.
13:00– Zamknięcie zapisów na trening.
UWAGA: Osoby które przyjadą po godzinie 13:00 mogą nie zostać dopuszczone do treningu.
12:00-16:00 Weryfikacja stanu motocykla przeprowadzona przez serwis motocyklowy Marcin Motoworks Pl .Sprawdzenie motocykla jest darmowe.
UWAGA: Sprawdzenie stanu motocykla jest darmowe dla wszystkich chętnych, nie tylko dla osób biorących udział w treningu. W pierwszej kolejność do sprawdzenia podchodzą osoby już zapisane na trening.
 
13:00 – 13:30 Wprowadzenie teoretyczne (wyjaśnienie zasad panujących na treningu, wpływ Gymkhany na bezpieczeństwo poruszania się motocyklem, ergonomia)
13:30- 17:00 Jazdy treningowe.
17:00 – Koniec treningu.
 
Informacja dla osób, które nie dadzą rady pojawić się we wskazanym wyżej terminie – nic straconego to nie ostatnia taka akcja. Treningów do końca sezonu z pewnością będzie kilka.
 
Zapraszamy wszystkich pasjonatów o2o w imieniu swoim jak i organizatorów. To idealna okazja do trenowania, aby za kilka miesięcy wziąć udział we Wrocławskiej Rundzie Gymkhana GP, która odbędzie się 21 września.
– czteryslidery.pl (sklep motocyklowy, i treningi prowadzone przez Tomasza Jagielskiego i Julię Rott)
– Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów organizacja non-profit, którego misją jest  zmienić Wrocław  w miasto przyjazne motocyklistom we współpracy z władzami miasta. Ma na swoim koncie Wrocławskie Święto Motocyklisty we współpracy ze Stadion Wrocław pod patronatem ścigacz.pl
– Stadion Wrocław jeden z pierwszych partnerów Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, dzięki któremu odbyło się Wrocławskie Święto Motocyklisty, a teraz będzie miała  miejsce Wrocławska Bezpieczna MotoJazda.

Linki do wydarzenia i profili organizatorów:

Bezpieczna Wrocławska MotoJazda
Czteryslidery 
/Wroclawskie Stowarzyszenie Motocyklistow 
Stadion Wrocław

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KOMENTARZE

Advertisement