fbpx

Nie tego spodziewaliśmy się po porannym włączeniu komputera, ale cóż… istnienia tego pojazdu nie możemy pominąć. Co prawda osoby odpowiedzialne za ten projekt twierdzą, że jest to tak niebezpieczna maszyna, że nie chcą nią już jeździć, ale założymy się, że Simpson kręciłby się na niej do utraty przytomności. Czyli pewnie niedługo…


REKLAMA

Do zbudowania trajki posłużyła rama gokarta, silnik KX-Fa 450 oraz przodek o porządnego motocykla sportowego. Całość wygląda demonicznie, a jeszcze bardziej demoniczny jest przyrost mocy pojazdu. Bączki kręci bez zająknięcia i jadąc bokiem rozpędza się do ciężko pojmowalnych prędkości.

Kwintesencją filmiku jest stwierdzenie kierowcy, że jest to najniebezpieczniejszy pojazd jaki zbudowali w swojej karierze i tak naprawdę nie chce nim już więcej jeździć. Jakie są wady tego pojazdu? Nie hamuje, trzęsie kierowcą do granic możliwości i praktycznie jest niesterowalny – w skrócie, to totalnie dobra maszyna do robienia zła! I tak płynnie przeszliśmy do zalet, bo tych nie jest wiele. Dokładnie to są dwie: traja wygląda epicko i brzmi… sami zobaczcie i posłuchajcie!

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Każdy kto choć raz miał na stopach trampki motocyklowe wie…
Bajaj Poland rozpoczyna cykl Dominar Day - jest to świetna…