fbpx
A password will be e-mailed to you.

Trwa zimowa kampania Hondy pod hasłem „Wjedź w nowy sezon BEZ KOLEJEK”, dzięki której użytkownicy jednośladów marki Honda mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej autoryzowanych serwisów motocyklowych, aby przygotować swoje maszyny do przyszłego sezonu.

Okres, w którym odstawimy swoje jednoślady do garażu i zabezpieczamy na zimę, to jednocześnie czas, kiedy stacje serwisowe są w stanie lepiej dostosować się do potrzeb swoich klientów i zaoferować rabaty zwykle niedostępne w szczycie sezonu motocyklowego. Umożliwi im to wykonanie niezbędnych czynności przy motocyklu, bez tracenia na nie czasu wtedy, gdy pogoda sprzyja wycieczkom na dwóch kółkach.

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z przygotowanej przez Hondę oferty właśnie teraz, otrzymają do 20% rabatu na usługę serwisową, wykorzystane do niej oryginalne części zamienne, a także na kosmetyki motocyklowe, płyn hamulcowy czy oleje. Należy podkreślić, że wymiana oleju, który przez większość sezonu pracował w silniku, pozwoli nam w lepszy sposób zabezpieczyć poszczególne jego elementy na zimę.

W kampanii promocyjnej, która będzie prowadzona do 14 stycznia 2023 roku, biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Więcej informacji na stronie www.honda.pl

KOMENTARZE