fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po ośmiu z dziesięciu wyścigów Alpe Adria Szkopek, który pod koniec sierpnia przypieczętował w Poznaniu jedenasty tytuł motocyklowego mistrza Polski, w tabeli europejskiej serii zajmuje wysokie, trzecie miejsce. Dzięki trzem podiom, w tym jednym zwycięstwie, startujący Yamahą R1 zawodnik ekipy Pazera Racing do wicelidera traci zaledwie cztery oczka, a do lidera 39 punktów na 55 […]

Po ośmiu z dziesięciu wyścigów Alpe Adria Szkopek, który pod koniec sierpnia przypieczętował w Poznaniu jedenasty tytuł motocyklowego mistrza Polski, w tabeli europejskiej serii zajmuje wysokie, trzecie miejsce.

Dzięki trzem podiom, w tym jednym zwycięstwie, startujący Yamahą R1 zawodnik ekipy Pazera Racing do wicelidera traci zaledwie cztery oczka, a do lidera 39 punktów na 55 możliwych jeszcze do zdobycia.

Teoretycznie więc w Chorwacji Szkopek może jeszcze i sięgnąć po mistrzostwo, ale by tak się stało lider tabeli, Czech Michał Filla, musiałby na torze w Grobniku zaliczyć wyjątkowo pechowe wyścigi.

Szkopek nie będzie jednak w ten weekend jedynym reprezentantem warszawskiego teamu. Do Chorwacji pojechał również zaledwie 20-letni Patryk Pazera, świeżo upieczony wicemistrz Polski klasy Superstock 600. Startujący nową Yamahą R6 „Pazzi” ma w Grobniku szansę na awans z siódmego na czwarte miejsce w generalce. Patryk będzie także bronił drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej juniorów.

Więcej informacji o zespole na oficjalnych profilachwww.facebook.com/pazeraracing i www.instagram.com/pazeraracing

KOMENTARZE