fbpx

Już możecie pobrać specjalną aplikację Świata Motocykli. Bądźcie zawsze na bieżąco z najnowszymi newsami, testami i tym, co dzieje się w świecie motocyklowym.

Przedstawiamy Wam najwygodniejszy sposób by na gorąco śledzić to, co dzieje się w świecie dwóch kółek. Teraz Świat Motocykli może być z Wami zawsze i wszędzie, na Waszych telefonach!

Postaraliśmy się by aplikacja spełniała najwyższe wymagania jakie mogliście jej postawić. Nie znajdziecie u nas reklam ani odpalających się od razu z dźwiękiem filmików! Treści, które specjalnie dla Was tworzymy i wybieramy są dopasowane do ekranów telefonicznych. Śledźcie co dzieje się w świecie skuterowym i motocyklowym. Teraz to jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki naszej aplikacji.

Aplikacja Świata Motocykli to:
– codziennie najnowsze wiadomości ze świata jednośladów
– testy i opisy najpopularniejszych i premierowych maszyn
– testy skuterów w tym oczywiście modeli 125 ccm
– opisy tras motocyklowych, zarówno tych po Polsce jak i za horyzont
– opisy i raporty z testów akcesoriów motocyklowych
– porady techniczne dotyczące nowych i używanych motocykli

Dzięki naszej aplikacji będziecie mogli też wygodnie dzielić się najciekawszymi treściami ze swoimi znajomymi czy zachować niektóre materiały by przeczytać je później, także w trybie off-line.

Aplikacja Świata Motocykli podpowie Wam też gdzie pojechać w weekend czy jakie najciekawsze imprezy motocyklowe odbywają się w danym czasie w Polsce. Z nami zawsze znajdziecie inspirację na motocyklowy wypad.

Aplikacja Świata Motocykli jest oczywiście bezpłatna! Możecie ją pobrać na telefony z 

oraz iOS.

 

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Monster 1200R - delikatna operacja Ducati Monster 1200 to jeden…
Automobilklub Wielkopolski zaprasza w dniach 21-22 maja br. na Tor…