fbpx
A password will be e-mailed to you.
YTWy3KDuWik

Suzuki rozpoczęło już promocję modelu GSX-S1000, który swoją oficjalną premierę będzie miał jeszcze w tym miesiącu! Czego możemy spodziewać się po nowym nakedzie od producenta z Hammamatsu?

Suzuki wypuściło krótki teaser nowej wersji GSX-S1000. Z video dowiadujemy się, że premierę zaplanowano na 26 kwietnia, a maszyna będzie już zapewne modelem na 2022 rok.

Czego możemy spodziewać się po nowym Suzuki GSX-S1000? W materiale wideo dostrzec można dostrzec, że w maszynie zmieniono kształt owiewek oraz postawiono na trzyczęściowy przedni reflektor.

Wygląda więc na to, że Suzuki przygotowało przynajmniej wizualne poprawki. Biorąc też pod uwagę, co zmieniono w nowej Hayabusie, nie spodziewalibyśmy się radykalnych innowacji w bebechach. Na pewno mile widziana byłaby jednak poprawiona elektronika, bo w tym segmencie Suzuki zostało wyraźnie wyprzedzone przez konkurencję. 

PS. Mamy nadzieję, że Suzuki nie straci swojego największego atutu w kwestii GSX-S1000: ceny, która dotychczas była niezwykle przystępna.

Advertisement

 

KOMENTARZE