fbpx
A password will be e-mailed to you.

Za oknem coraz chłodniej, a Ty nie masz zamiaru odstawić motocykla do garażu? Mówi się, że nie ma złej pogody do jazdy motocyklem, są tylko nieodpowiednio ubrani motocykliści. Z rozwiązaniem problemu przychodzi SPYKE, prezentując kurtkę i spodnie z serii Meridian Dry Tecno, dzięki którym jazda nawet w niesprzyjających warunkach nie będzie problemem.

Praktyczność, wygoda oraz klasyczny krój – to tylko kilka synonimów potrafiących opisać kurtkę Meridian Dry Tecno od SPYKE. Wielofunkcyjność w połączeniu ze świetnej jakości materiałami gwarantują doskonały stosunek jakości do ceny!

Głębokie i duże kieszenie w przedniej części kurtki oraz ta umieszczona w dolnej części pleców dopełniają definicję praktyczności. Regulacja na biodrach i ramionach sprawiają, że w łatwy sposób można ją dostosować do sylwetki. Obecnie kurtka jest dostępna w promocyjnej cenie.

W nowej kolekcji SPYKE na rok 2022, również i panie będą mogły cieszyć się z Meridian Dry Tecno Lady. O tym jednak dowiecie się już wkrótce!

Idealnym dopełnieniem kurtki są dedykowane spodnie Meridian Dry Tecno, które tworzą razem idealny komplet zarówno na bliższe jak i dalsze podróże.

Rozmiary kurtki: 46-60
Promocyjna cena: już od 849 zł*

Rozmiary spodni: 46-62
Cena: już od 699 zl

Advertisement

* promocja obowiązuje do końca września

Dowiedz się więcej i zobacz specyfikację techniczną: kliknij tutaj

Pełną kolekcję SPYKE znajdziesz na: www.spyke.it

KOMENTARZE