fbpx
A password will be e-mailed to you.

Z racji tego, że i tak wszyscy jesteśmy w domach, warto ten czas spędzać także motocyklowo. Dzisiaj, 25 marca odbędzie się prezentacja nowego modelu Ducati Streetfigher V4. Na żywo, na ekranach naszych komputerów.

Trochę żałujemy, że nie mogliśmy pojechać sprawdzić nowego Streetfightera V4 osobiście. Taki był pierwotny plan. Ze względów oczywistych nasz wyjazd został anulowany. Na pocieszenie – popołudniowe spotkanie ze Streetfighterem w wersji online. 

>> Oglądaj! <<

Ducati Streetfighter V4. Potwór nadciąga

Widowiskowo zaprojektowana przednia lampa przypomina niespokojny uśmiech Jokera, a szaleństwa dodają dwupłatowe „skrzydła” zamontowane po obu stronach motocykla. W centrum oczywiście znajduje się silnik – jest to jednostka Desmosedici Stradale o pojemności 1103 ccm, która generuje moc 208 KM oraz 123 Nm momentu obrotowego. Po dodaniu wyścigowego układu wydechowego Akrapovic, moc wzrasta do poziomu 220 KM. Aby kontrolować takie osiągi, przy masie zaledwie 178 kg na sucho, niezbędny okazuje się fabryczny zestaw elektroniki z najwyższej półki, pracującej w oparciu o 6-osiowy czujnik IMU. Streetfighter V4 S otrzymał dodatkowo elektronicznie sterowane zawieszenie Öhlins, a zaciski hamulcowe to znowu najwyższa półka, czyli Brembo Stylema.

Nad poskromieniem ponad 200 – konnego mocarza czuwają systemy pozwalające na emocjonującą i jednocześnie bezpieczną jazdę. Nowy model oferuje niezrównane osiągi oraz charakter, którego nie da się podrobić. 

Już nie możemy się doczekać pierwszy jazd testowych!

>> Oglądaj! <<
KOMENTARZE