fbpx
A password will be e-mailed to you.

W weekend 6-8 czerwca w Brzeźnicy koło Jastrowia odbędzie się zupełnie nowa impreza – Sportakiada, czyli pierwsze spotkanie miłośników motocykli HD Sportster.

W odróżnieniu od niektórych imprez właścicieli HD, nie będzie to pełne przepychu spotkanie pełne blichtru i złotych klamek – napisał do nas organizator Sportakiady, Marcin Ciemiński. – Nasze motocykle są inne i my też jesteśmy wyjątkowi. Nasza impreza to przyjacielskie spotkanie użytkowników z całej Polski. Liczymy na wymianę doświadczeń, patentów, integrację użytkowników, lecz przede wszystkim na świetną zabawę ludzi z podobna zajawką. Jeżeli jeździsz Sporciakiem, nie może Ciebie zabraknąć.

Brzeźnica leży w Wielkopolsce kilka kilometrów od Jastrowia, a Jastrowie – na trasie drogi krajowej 11. Okolica obfituje w postsowieckie pamiątki, np. Kłomino czy Borne Sulinowo.

Impreza odbędzie się Brzeźnicy na przyjaznym motocyklistom ranczu Zbyszka. W razie załamania pogody do dyspozycji będzie spora sala. Informacje na bieżąco na profil na FB – HD Sportster Polska oraz na stronie www.sportster-hd.pl. Kontakt do organizatora: tel. 791 499 307 Marcyś.

Orientacyjny program imprezy

PIĄTEK od 16 Przyjazd uczestników. 20.00 Integracja przy ognisku śpiewy i swawole przy muzyce SOBOTA 11.00 Wycieczka w koło komina, zwiedzanie post sowieckich zabytków z przewodnikiem: Kłomino – wymarłe miasto, obiekty serii Granit 13.00 Sjesta 14.00 Wspólna wycieczka po atrakcjach okolicy. 17.30 Konkursy i wygłupy na terenie zlotu 20.00 Muzyka i integracja przy ognisku. W przypadku zróżnicowanej i szerszej grupy uczestników zabawa z DJ lub koncerty. NIEDZIELA Odsypianie, pożegnania i powrót do codzienności.

Impreza jest bezpłatna.

KOMENTARZE