fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nawet jeśli nie masz własnego motocykla, ale w twoich żyłach płynie benzyna, możesz pojechać zimą na obóz crossowy połączony z nauką skoków FMX. Zamiast śniegu i lodu zakosztujesz hiszpańskiego słońca.

Sky Fighters MX, FMX camp to jedyny w Europie obóz, który łączy w sobie ekstremalne atrakcje z ostrym treningiem techniki jazdy na motocyklu crossowym oraz nauką skoków FMX. W wyniku ubiegłorocznych doświadczeń w tym roku organizatorzy zaplanowali pierwszą edycję już od 14 lutego do 3 marca w hiszpańskim Torrevieja.

Advertisement
Zobacz także

Crossowe wakacje (nawet bez własnego motocykla)

Ta miejscówka to kurort niedaleko Alicante, który jest stworzony do wypoczynku oraz uprawiania motocrossu. Na jednym osiedlu można tutaj spotkać Andre Ville (kilkakrotnego zwycięzcę Reed Bull X-Fighters), mistrza Hiszpanii w motocrossie czy też niezwykle utalentowanych zawodników Monster Energy braci Meyer. Jest tam osiem zróżnicowanych torów do motocrossu, położonych w odległości 15 kilometrów od hotelu, w którym zakwaterowani są zawodnicy.

Uczestnicy będą się uczyć jazdy po piachu, techniki cross country oraz panowania nad motocyklem zarówno w powietrzu jak i na torze. Zaplanowano również warsztaty obsługi motocykla, przygotowania go do zawodów, regulacji i dopasowania zawieszenia do wagi i wzrostu oraz regulacji zawieszenia zależnie od warunków panujących na torze (będzie również możliwość profesjonalnego tuningu i serwisu zawieszenia u tunera). Będzie też wiele innych praktycznych szkoleń oraz sporo przyjemności i atrakcji, m.in. wycieczka na Ibizę.

Rezerwacja miejsc do 11 lutego; tel. 662 209 824 lub e-mail: [email protected]

KOMENTARZE