fbpx
A password will be e-mailed to you.

Bez wątpienia rynek retro akcesoriów motocyklowych w ostatnich latach nabrał rozpędu. Moda na motocykle customowe trwa – to dobrze, dzięki temu nasza branża jest ciekawsza. Shoei nie pozostaje z tyłu, śledzi aktualne trendy i raz po raz wprowadza do sprzedaży nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowania rynku.

Nowość marki Shoei to kask, który idealnie wpasowuje się w klimat motocykli retro, a przy tym zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. To właśnie wyróżnia EX-Zero spośród konkurencji. Styl i wygląd to jedno, na szczęście japońscy inżynierowie nie zapomnieli i najważniejszym – bezpieczeństwie.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4MPDK2hArdg?allowfullscreen=true&autoplay=0&border=0&wmode=opaque&controls=1&showinfo=0]

EX-zero zbudowany jest z materiału AIM. Za wytracenie niechcianej energii odpowiada wypełnienie EPS o zróżnicowanej gęstości. W nowości Shoei nie mogło zabraknąć zapięcia DD. O bezpieczeństwo oczu zadba wysuwany wizjer SHOEI CJ-3 z 3-stopniową regulacją.

Advertisement

Wnętrze kasku jest całkowicie wyjmowane i przystosowane do prania. EX-zero posiada wcięcia na okulary we wkładkach policzkowych. Nowy Shoei w stylu retro przystosowany jest do jazdy w goglach.

Kupując kask w oficjalnym punkcie dealerskim otrzymasz 5 lat gwarancji!

KOMENTARZE