fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeden komplet odzieży motocyklowej na cztery pory roku? Powiecie: to niemożliwe. A jednak. Poznajcie RST Pro Series Ventilator IV.

Komfort i bezpieczeństwo

Warstwa zewnętrzna RST Pro Series Ventilator IV jest zbudowana z wytrzymałych i odpornych na rozciąganie materiałów HT TEX i Ballistic 1660, które zapewnią komfort oraz ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami. Kurtka została również wyposażona w certyfikowane ochraniacze CE CONTOUR PLUS na łokciach, barkach i na plecach, dzięki którym poczujemy się bezpiecznie nawet w trudnej sytuacji.

Na letnie upały

RST Pro Series Ventilator IV jest kurtką trójwarstwową, mającą za zadanie pomóc nam znieść różne warunki pogodowe. Jednym z największych utrudnień, na jakie napotyka motocyklista latem, jest upał. W prezentowanym zestawie problem został rozwiązany poprzez zastosowanie – K492 MESH, czyli perforowanych paneli pokrywających klatkę piersiową, rękawy oraz plecy. Jest to znakomity system wentylacyjny, dzięki któremu nie przegrzejemy się.

Deszcz i inne nieprzyjemne zjawiska

Nikt nie lubi moknąć, szczególnie podczas jazdy, kiedy motocyklista i tak ma sporo kłopotu z wycieraniem szybki kasku i śliską nawierzchnią. Twórcy kurtki dodali drugą warstwę – wypinaną, wodoodporną membranę Sinaqua, która uchroni nas również przed wiatrem.

Nie kończ sezonu jesienią!

Wczesną wiosną oraz późną jesienią wielu motocyklistów ze smutkiem zamyka swoje maszyny w garażu, obawiając się zmarznięcia podczas jazdy. W RST Pro Series Ventilator IV pikowana podszewka termiczna zapewnia komfort jazdy nawet w chłodne dni, dlatego nie musimy kończyć sezonu już we wrześniu. Kiedy zrobi się cieplej, można ją wypiąć i schować np. w kufrze – na wszelki wypadek.

Spodnie

Spodnie także są warte uwagi. Wykonano je w tej samej technologii. Są całoroczne, z ochraniaczami CE CONTOUR PLUS na kolanach i dodatkowymi kieszeniami na protektory biodrowe. Do kurtki można je przypiąć zamkiem 360°, więc razem tworzą prawie jednolity kombinezon z jego wszystkimi zaletami. Mają krój sportowo-uliczny, dzięki czemu świetnie wyglądają, a jednocześnie zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Jak wygląda?

Dużo warstw nie oznacza, że kurtka jest duża, ciężka i będzie wyglądała na naszej sylwetce jak worek. Wręcz przeciwnie – RST Pro Series Ventilator IV została wyposażona w paski regulacyjne na dole oraz na rękawach, więc bez trudu dopasujemy ją do ciała, niezależnie od tego, czy mamy na sobie wszystkie warstwy, czy samą skorupę zewnętrzną.

RST Pro Series Ventilator IV wyposażony jest w odblaskowe panele i rurki, dzięki którym będziemy doskonale widoczni na drodze w ciemnościach.

RST Pro Series Ventilator IV jest dostępny w rozmiarach od S do 3XL, kosztuje 899 zł.

Damska kurtka motocyklowa

RST proponuje również model Ventilator III w wersji typowo damskiej, o stylizowanym kroju, podkreślającym i modelującym sylwetkę. Do kompletu równie kobiece spodnie Ventilator III.

KOMENTARZE