fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lubisz polatać po torze? A może ważniejsze jest dla Ciebie doskonalenie umiejętności? A może wszystko na raz, a dodatkowo chcesz się spotkać ze świetnymi osobami, które tak jak Ty kochają jazdę motocyklem? Nie ma sprawy! Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się naprawdę dobre torowanie na torze Slovakiaring! 

 

 

Cena najniższa na rynku!

 Za dwudniowy track day teraz zapłacisz tylko 840 zł. W to wliczony jest także pomiar czasu – to obecnie najniższa cena na rynku! A jeżeli jeszcze Ci mało, to wiedz, że dzień wcześniej właśnie na tym torze, odbywa się runda Alpe Adria. Czy nie jest to zatem najlepszy powód, aby przedłużyć swój poby i wkręcić się w świat wyścigów totalnie?

Wiosna na całego!

Co prawda pogoda jeszcze potrafi płatać figle, ale według większości długoterminowych prognoz pogodowych, czeka nas w tym czasie porządne, wiosenne ocieplenie. Warunki zapowiadają się idealne!

Jeżeli jeszcze Wam mało powodów żeby wybrać się z Motorraid na Slovakiaring, to mamy kolejny! W trakcie torowania/szkolenia będą z nami Pawel Szkopek #19 oraz Patryk Pazzi Pazera #16 z Pazera Racing. Jeśli zechcecie się indywidualnie doszkolić pod okiem mistrzów, proszę bardzo! Poza tym, nie bez powodu piszemy z nami! My też się tam wybieramy. Ekipę zasili nasz spec od artykułów technicznych, Tomek Niewiadomski. Dodatkowo, na wszystkich czekają bezpłatne szkolenie z obsługi motocykla torowego, które poprowadzi Olaf Popanda z Pazera Racing!

Slovakiaring tor

Dla kogo jest ta impreza?

Treningi przeznaczone są dla każdego kto po prostu lubi motocykle. Organizator zapewnia 4 kategorie zaawansowania. Od grupy amatorskiej po grupę mistrzowską. W przypadku grupy amatorskiej ma on na celu zwiększenie bezpieczeństwa uczestników na drodze poprzez doszkalanie techniki jazdy w warunkach bezpiecznych/torowych. W trakcie treningu zostaniecie w pełni przeszkoleni i poinstruowani z zasad i techniki jazdy. Grupy pozostałe będą mogły potrenować technikę jazdy podczas treningów i poprawiać swoje umiejętności i czasy.

Więcej informacji i zapisy znajdziesz TUTAJ!

MOTORRAID to przede wszystkim grupa miłośników jednośladów, a prekursorem wspólnej pasji oraz inicjatorem powstania tego przedsięwzięcia jest człowiek ściśle związany z jednośladami – Artur Urbański. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów sportowych dla fanów dwóch kółek, szkoleń, transporcie motocykli oraz organizacji niezapomnianych wyjazdów turystycznych. Głównym zadaniem MR jest pośrednie wpływanie na bezpieczeństwo na drogach publicznych poprzez doskonalenie techniki jazdy w warunkach bezpiecznych – torowych. Proponowane atrakcje zapewnią uczestnikom imprezy doskonały relaks, zabawę i okazję do podniesienia kwalifikacji. Przygotuj motocykl, spakuj bagaże,
a resztą zajmiemy się My. Wyjazdy tworzymy z pasją.

KOMENTARZE