fbpx

„Wielka przygoda: Maroko?, czyli motocyklowy program na National Geographic Channel.

Emisja nowego programu rozpocznie się w tym tygodniu w ponad 170 krajach. W Polsce ”Wielka przygoda: Maroko„, będzie miała premierę w sobotę, 18 czerwca, o godz. 24:00 na antenie National Geographic Channel.


REKLAMA

Honda ogłosiła, że przekazała dwa motocykle CRF1000L Africa Twin oraz zapewniła wsparcie produkcyjne podczas realizacji programu ”Riding Morocco: Chasing the Dakar„ (”Wielka przygoda: Maroko„) tworzonego przez stację National Geographic.

Australijska modelka Laura Csortan oraz doświadczony w rajdach zawodnik Christophe Barriere-Varju wyruszyli na motocyklach CRF1000L Africa Twin w podróż szlakiem w Maroko, który niegdyś stanowił część jednego z najbardziej wyczerpujących rajdów na świecie – Rajdu Paryż-Dakar. Na swojej drodze śmiałkowie będą mogli podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, a także poznać nowych przyjaciół, zabierając widzów na motocyklową wyprawę marzeń.

Podczas tej wielkiej przygody Christophe będzie miał okazję, aby pochwalić się swoją rozległą wiedzą zdobytą podczas Rajdu Paryż-Dakar oraz zademonstrować terenowe możliwości motocykla wyposażonego w manualną skrzynię biegów, podczas gdy Laura będzie przemierzać kontynent na modelu wyposażonym w przekładnię DCT*, która nie wymaga stosowania sprzęgła. Przygody, wyzwania i spotkania bohaterów wyprawy w Maroku będą stanowić trzon emocjonującego programu.

Godziny i dni emisji nowego programu w danym regionie znajdują się na stronie internetowej National Geographic Channel.

KOMENTARZE

REKLAMA