fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kolejny wakacyjny dodatek w najnowszym numerze Świata Motocykli. W sierpniowym numerze znajdziecie bogato ilustrowaną, drugą część Przewodnika Motocyklowego, tym razem dla turystów planujących podróże po Polsce południowej.

Autorem tras jest doświadczony podróżnik motocyklowy Marek Harasimiuk. Przewodnik wskazuje najciekawsze miejsca w naszym kraju, które warto zwiedzić i zobaczyć na własne oczy. Trasy zostały opracowane w taki sposób, żeby można było wybrać się na jednodniową wycieczkę. W Przewodniku Motocyklowym oprócz opisów miejsc, znajdziemy bardzo praktyczne informacje o łącznym dystansie danych tras oraz wykaz odległości między konkretnymi miejscami na szlaku.


REKLAMA

Do nabycia wraz z 8 numerem Świata Motocykli w dobrych punktach sprzedaży prasy.

Przed miesiącem, jako dodatek do lipcowego numeru Świata Motocykli, ukazała się pierwsza część Przewodnika Motocyklowego, w której Marek Harasimiuk opisał 23 trasy prowadzące po Polsce północnej. Lipcowy numer wraz z pierwszą częścią Przewodnika można zamówić pod adresem: http://kulturalnysklep.pl/SM/premi/swiat-motocykli.html


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA