fbpx
A password will be e-mailed to you.

Piaggio New Fly 125 Fly ma klasyczne, przyjemne dla oka linie. Duża kanapa jest bardzo wygodna. Mimo sporej ilości miejsca za kierownicą skuter jest dość wąski, co ułatwia manewrowanie w korkach. Model New Fly można śmiało polecić osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jednośladami. Jest lekki, zwrotny i bardzo łatwo się go prowadzi. New […]

Piaggio New Fly 125

Fly ma klasyczne, przyjemne dla oka linie. Duża kanapa jest bardzo wygodna. Mimo sporej ilości miejsca za kierownicą skuter jest dość wąski, co ułatwia manewrowanie w korkach. Model New Fly można śmiało polecić osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jednośladami. Jest lekki, zwrotny i bardzo łatwo się go prowadzi.

New Fly 125 wyposażono w bardzo efektywny 3-zaworowy silnik o pojemności 125 ccm, dzięki czemu uzyskano niższą emisję spalin, maksymalną wydajność i zużycie paliwa na poziomie nieco ponad 1,63 l/100 km.

Cena: 11 400 zł

Piaggio Typhoon 125

To propozycja raczej dla młodych kierowców. Stylistyka skutera, a raczej malowanie może nie przypaść do gustu np. dyrektorom, którzy chcą cały czas wyglądać poważnie. Będzie za to idealny dla indywidualistów poszukujących czegoś co wyróżni się w miejskiej dżungli.

Szerokie opony zachęcają do zjazdu z utwardzonych nawierzchni, a dynamiczny silnik pozwala na sprawne przemieszczanie się w każdych warunkach.

Nowy Typhoon jest stylowy i zabawny.

Cena: 11 400 zł

Piaggio Liberty 125

Ten model wyposażono w duże koła, które znacząco podwyższają komfort podróżowania. Linie pojazdy to połączenie elegancji i nowoczesności. na pokładzie znajdziemy: elektroniczny immobiliser, szerokie podnóżki, schowek pod siedzeniem, niskie i wygodne siedzenie oraz przejrzystą tablicę rozdzielczą.

Skuter napędza czterosuwowy silnik Piaggio Leader o pojemności 125 ccm. jednostka jest bezawaryjna i zapewnia płynne przyspieszenie.

Cena: 10 990 zł

Piaggio Beverly 125

Beverly to połączenie nadwozia typu skuter z podwoziem motocyklowym. Dzięki temu nawet przy większych prędkościach jednoślad jest bardzo stabilny i daje poczucie pewności prowadzenia. Ten model jest dość duży, co gwarantuje wysoki komfort podróżowania solo lub z pasażerem, a przy tym jest na tyle wąski i zwrotny by doskonale dawać sobie rade podczas pokonywania najciaśniej zastawionych samochodami ulic.

Advertisement

Cena: 21 000 zł

Piaggio X-Evo 125

To skuter dla miłośników bardziej sportowej, ale nadal bardzo komfortowej jazdy. ogromna kanapa z oparciem dla pasażera zachęca by wybrać się tym pojazdem w trasę.

Inżynierowie postarali się by w parze z ponadczasową stylistyką szła też funkcjonalność. Model X-Evo wyposażono między innymi w tylny bagażnik ? otwierany automatycznie z konsoli przy kierownicy. Dzięki temu miejsca pod siedzeniem jest bardzo dużo, co ułatwia pakowanie się na dłuższe wyjazdy.

Cena: 19 500 zł

Piaggio X10 125

Opływowe linie i piękne kształty owiewek zdecydowanie wyróżniają ten skuter. Chromowane detale w połączeniu z wysoka jakością i bogactwem wykończenia powodują, że X10 śmiało można zaliczyć do segmentu premium.

Jednoślad jest wręcz stworzony do dłuższych podróży. 4-zaworowy silnik o pojemności 125 ccm łączy w sobie wydajność z niskim zużyciem paliwa. Przednie zawieszenie to amortyzator o długim skoku zestrojony tak aby połączyć maksymalny komfort z przyjemnością z jazdy. Na pokładzie znalazły się hamulce tarczowe (podwójna tarcza z przodu) co pozwala na szybki zatrzymanie skutera.

Być może ten model nie jest najtańszy, ale na pokładzie znajdziemy wszystko co najpotrzebniejsze, mniej potrzebne, ułatwiające życie i podróż, a nawet gniazda USB czy 12V.

Poza podstawową wersją X10 dostępna jest też wersja X10 ABS wyposażona dodatkowo nie tylko w system zapobiegający blokowaniu kół, ale także w ASR.

Najważniejsze cechy Piaggio X10:

Cena: 26 000 zł / 29 000 zł (X10 125 ABS)

KOMENTARZE