fbpx
A password will be e-mailed to you.

W wybranych salonach sieci Promotocykle.pl – w Siedlcach, Chwaszczynie i Kole – w kolejne weekendy lipca odbędą się dni otwarte, podczas których będziecie mieli okazję przetestować wyjątkowe jednoślady!

Dni otwarte odbędą się w poszczególnych salonach sieci Promotocykle.pl:

  • Promotocykle.pl Siedlce (14-16 lipca 2022 r.)
  • Promotocykle.pl Chwaszczyno (21-23 lipca 2022 r.)
  • Promotocykle.pl Koło (28-30 lipca 2022 r.)

W tych dniach przetestujesz m.in.:  

UM Renegade Sport – to cruiser ze sportowymi, atrakcyjnymi detalami, który zapewnia świetne wrażenia z jazdy. Napędzany przez chłodzony powietrzem, 4-suwowy, jednocylindrowy silnik, który został zaprojektowany bardzo precyzyjnie, aby zapewnić odpowiednią moc oraz dynamikę. Zsynchronizowana 5-biegowa skrzynia biegów oraz  silnik o mocy 9,5 KM, pozwala rozpędzić motocykl  do prędkości maksymalnej ok. 90 km/h. Podwójne siedzenie, dodatkowe oparcie dla pasażera połączone z szeroko rozstawionymi podnóżkami dla kierowcy zapewniają niesamowitą wygodę podczas podróży.

ZIPP VZ-5 – Motocykl klasy ADVENTURE, w zestawie z kuframi  oraz przednią szybką. Bardzo dobra pozycja za kierownicą , 6 stopniowa skrzynia biegów która sprawdzi się świetnie podczas długich wypraw poza miasto. Genialny motocykl dla osób które chcą podróżować. Niskie spalanie Paliwa na poziomie 3 litrów. Motocykl którego na pewno nie przestraszą polne drogi, dzięki swoim szerokim oponą  doskonale trzyma  się drogi i pozwala kierowcy poczuć się naprawdę  pewnie.

Romet Arrow Fly 50 – Marzenie każdego młodego motocyklisty, idealna stylistyka , sportowa sylwetka w trakcie jazdy na pewno wielu użytkownikom zapewni niesamowite wrażenia oraz sprawi iż podczas codziennego użytkowania na twarzy zagości szeroki uśmiech. Motorower który przyciągnie wzrok nie jednej osoby. Duży 11,5 L zbiornik paliwa, szerokie opony, basowy dźwięk z wydechu oraz dwie tarcze przedniego koła to na pewno bardzo duże zalety tego pojazdu.

Pulsar NS 125 Marki Bajaj jednego z największych producentów motocykli na świecie.  Nowy Pulsar NS 125 dzięki nieprzeciętnym osiągom generowanym przez nowoczesną jednostkę napędową sprawi, że poczujesz  łatwość prowadzenia i wygodę użytkowania w mieście, a do jego prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B. Dostępny  w czterech kolorach. Motocykl świetnie nadający się do miasta.

W tych dniach będziesz miał okazję i możliwość przetestowania rowerów elektrycznych marki Romet –  polski producent, który słynie z dobrej jakości rowerów na każdy teren. Wśród nich znajdziemy rowery miejskie, MTB, szosowe, trekkingowe, a także segmenty najszybciej rozwijające się: gravel oraz e-bike.

Pełna lista dostępnych do testów motocykli oraz rowerów elektrycznych znajduję się na stronie www.promotocykle.pl

Promotocykle.pl nowa, wyspecjalizowana sieć salonów motocyklowych.

Sieć Promotocykle.pl zbudowana została w oparciu o cztery znane i najbardziej popularne w swoich segmentach marki: z doświadczeniem i silną pozycją na rynku w Polsce Romet Motors i Zipp, jednego z największych producentów jednośladów na świecie Bajaj Auto Limited i amerykańską markę UM Motorcycles, która poszerza asortyment o bestsellery takie jak choppery, cruisery, ednuro, adventure czy nakedy w pojemności 125ccm. Uzupełnieniem oferty PROMOTOCYKLE.PL są rowery elektryczne – obecnie najszybciej rozwijający się segment na rynku rowerowym.

Dlaczego warto wpaść na dni otwarte i przetestować nasz sprzęt? Ponieważ marka ma znaczenie – a te z naszych salonów są wyjątkowe.

Czy musimy Was dłużej przekonywać? Chyba nie!

Zapraszamy!

KOMENTARZE