fbpx
A password will be e-mailed to you.

Suzuki przygotowało nie lada gratkę dla osób, które odwiedzą nasze firmowe stoisko na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2012.

Odwiedzający otrzymają kupony uprawniające do zakupu z rabatem 5% wszystkich nowych motocykli Suzuki, znajdujących się w magazynach firmy lub dealerów. Na skorzystanie z promocji i realizację kuponów u autoryzowanych dealerów Suzuki, jest czas  do 31 marca br. Możliwość zdobycia upragnionego motocykla taniej to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić stoisko Suzuki na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów 2012.


REKLAMA

Na wystawie będzie można zobaczyć po raz pierwszy nowy model Suzuki Inazuma 250. Zrodzony z inspiracji stylem B-Kinga oraz potrzeby ekonomicznej jazdy i oszczędności paliwa,  Inazuma 250 spełnia oczekiwania osób poszukujących stylowego, godnego zaufania motocykla, który sprawdza się doskonale w warunkach miejskich.

Suzuki Motor Poland ma przyjemność zaprosić na swoje stoisko na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów, która odbędzie się 2-4 marca 2012 roku w hali MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

 

Źródło Suzuki Motor Poland

ZOBACZ TAKŻE


REKLAMAREKLAMA


Ja, Motocyklista

W słońcu Miami

Bezpłatna akcja serwisowa Shoei i polska premiera kasku Neotec

Nowy Tiger Explorer w naszych rękach!

KOMENTARZE

REKLAMA