fbpx

Właśnie odbyła się europejska premiera nowej marki motocyklowej dla… niepokornych. Jeśli więc jesteś motocyklistą z charakterem, korzystającym z życia w 200%, a styl jest nieodłączną częścią Twoich przygód, to BROGER może być dla Ciebie.

BROGER to marka inspirowana amerykańską kulturą i sposobem życia – ma to odzwierciedlenie w przeglądzie jej kolekcji. Jak dotąd światło dzienne ujrzały trzy linie jeansów – California, Ohio i Alaska, każda z nich wpisująca się w klimat stanu, który reprezentuje.


REKLAMA

Przygoda przede wszystkim

California to jeansy o maksymalnym komforcie porównywalnym z casualowymi jeansami, lecz o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ohio to produkt dla tych, którzy tylko sporadycznie schodzą z motocykla, użyte materiały cechuje więc świetna oddychalność i wyjątkowa trwałość.Właśnie odbyła się europejska premiera nowej marki motocyklowej dla... niepokornych. Jeśli więc jesteś motocyklistą z charakterem, korzystającym z życia w 200%, a styl jest nieodłączną częścią Twoich przygód, to BROGER może być dla Ciebie.

Alaska to spodnie dla motocyklistów, którzy często zbaczają ze szlaku i po prostu – poddają się przygodzie. Pojemne kieszenie, odblaski i militarny krój sprawią, że będziecie przygotowani na każdą ewentualność.

W kolekcji znalazły się propozycje zarówno dla niego jak i dla niej – wszystkie stworzone z najlepszego połączenia materiałów wysokiej jakości, podszyte kevlarem, bezpieczne, ze niezawodnymi protektorami SAS-TEC w zestawie. Oprócz kozackiego looku, możecie być pewni, ze posłużą Wam niejeden sezon.

Kolejne premiery kolekcji marki czekają na swoją premierę, będą to między innymi koszule motocyklowe czy buty. Bądźcie więc na bieżąco, śledząc social media marki – warto!

Więcej informacji
KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Krystian Paluch, czyli Prędki #12 znalazł się na liście uczestników…
Między osobami zarażonymi pasją do motocykli jest szczególna więź. Choćby…