fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już dzisiaj, 2 grudnia o godzinie 19:00, na oficjalnej stronie Ducati rozpocznie się premiera nowego Monstera. Jak zapowiada producent, nowy “potworek” będzie lekki i kompaktowy, co ma zapewnić niezapomnianą przyjemność z jazdy, która nigdy się nie nudzi!

Po emocjonującej premierze modelu Diavel 1260 Lamborghini, w którego muskularnej sylwetce połączono dwa światy – motocyklowy i samochodów egzotycznych – uzyskując piorunujący efekt, przyszedł czas na coś lżejszego i bardziej “poręcznego”, ale zapewniającego równie mocne wrażenia za kierownicą. W ostatnim epizodzie Ducati World Premiere, który wystartuje już dzisiaj o godzinie 19:00 na oficjalnej stronie Ducati, zostanie zaprezentowany nowy Monster. Jeszcze nic o nim nie wiemy, ale obstawiamy, że Włosi zostawili na koniec coś mocnego, a my po dzisiejszym wieczorze nie będziemy mogli zasnąć aż do pierwszych testów.

>> Przejdź do premiery <<

Nie zapomnijcie, że jutro na fanpage’u Świata Motocykli znajdziecie podsumowanie premiery autorstwa Simpsona, który podzieli się z wami swoimi pierwszymi wrażeniami. Wpadnijcie także na nasz portal, gdzie już jutro pojawi się obszerniejsze podsumowanie premiery nowego Monstera.

>> Przejdź do premiery <<
KOMENTARZE