fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rusza dziewiąta edycja Plebiscytu Motocykl Roku! Zagłosuj w plebiscycie i weź udział w towarzyszącym mu konkursie na najlepsze hasło reklamowe dla naszego miesięcznika!

Głosujemy na najlepsze maszyny w następujących kategoriach: sportowe, sportowo-turystyczne, turystyczne, naked bike i classic, enduro i supermoto, cruisery i choppery, klasa 125 oraz skutery. Motocykl, który uzyska bezwzględnie największą liczbę głosów, zdobędzie tytuł Grand Prix czytelników.

Biorąc udział w głosowaniu, masz szansę na zdobycie fantastycznych nagród! Nagrodą główną w konkursie „Świata Motocykli” jest motocykl Harley-Davidson®  Iron 883™. Nagrody pozostałe to zestaw tekstylny damski kurtka + spodnie Modeka Belastar, kurtka skórzana Modeka August 70, kurtka tekstylna Modeka Etosha, spodnie tekstylne Modeka Sporting II, jeansy motocyklowe City Nomad Jack, voucher na pobyt weekendowy w Gęsim Zakręcie w Bieszczadach, rękawice skórzane Modeka Jayce oraz 5 zestawów Motorcycle Essentials Kit.

Listę motocykli nominowanych w poszczególnych kategoriach prezentujemy w czterech kolejnych numerach „Świata Motocykli”, zaczynając od numeru 3/2016, i równocześnie na naszej stronie internetowej www.swiatmotocykli.pl.

Aby zagłosować i wziąć udział w konkursie należy:

1. Wybrać motocykl z odpowiedniej kategorii, na który chce się oddać glos. Jego numer (niezbędny do wysłania wiadomości) znajdziesz przy zdjęciu pojazdu, obok jego nazwy.

2. Zaproponować hasło reklamowe dla miesięcznika „Świat Motocykli”

Swoje zgłoszenie (numer motocykla + hasło) wysłać SMS-em na numer 7255 (koszt 2,46 zł z VAT). Treść powinna brzmieć: swiat.X.Y gdzie X to numer motocykla, na który głosujesz, a Y to treść hasła reklamowego. Przykładowy sms z głosem na motocykl nr 1 mógłby wyglądać: swiat.1.swiatmotocyklinumerjedenwsrodczasopismmotocyklowych. Maksymalna liczba znaków – 160. Na Wasze zgłoszenia czekamy od 14.02.2017 od godziny 00:01 do dnia 12.06.2017 do godziny 23:59.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie

.

Kategorie plebiscytu Motocykl Roku 2017:

enduro i supermoto

choppery i cruisery

klasa 125 ccm

maksiskutery

KOMENTARZE