fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wybór skuterów w klasie zarówno 50 ccm jak i 125 jest ogromny. Swoją propozycję dla szukających niewielkiego, miejskiego jednośladu ma też oczywiście Peugeot. Modele CityStar charakteryzują się wygodnymi kanapami, świetnymi właściwościami jezdnymi i dobrymi hamulcami. Dość stonowane linie owiewek też mogą przypaść do gustu, o ile nie szukacie akurat pojazdu, który będzie wręcz krzyczał ”mam […]

Wybór skuterów w klasie zarówno 50 ccm jak i 125 jest ogromny. Swoją propozycję dla szukających niewielkiego, miejskiego jednośladu ma też oczywiście Peugeot. Modele CityStar charakteryzują się wygodnymi kanapami, świetnymi właściwościami jezdnymi i dobrymi hamulcami. Dość stonowane linie owiewek też mogą przypaść do gustu, o ile nie szukacie akurat pojazdu, który będzie wręcz krzyczał ”mam sportowe geny„.

Modele CityStar przeznaczone są oczywiście do pokonywania zatłoczonych miejskich arterii. Okazują się jednak też bardzo dobrymi towarzyszami wieczornych przejazdów przez miasto. Szkoda tylko, że 50-tka sporo pali, ale o tym dowiecie się więcej z testu.

Więcej o Peugeot CityStar 50/125 na Skuterowo.com. Subskrybuj Skuterowo.com na YouTube.

KOMENTARZE