fbpx
A password will be e-mailed to you.

Broniący tytułu w klasie Superbike Paweł Szkopek ma na swoim koncie zwycięstwo w drugim wyścigu pierwszej, majowej rundy w Poznaniu i chce ponownie stanąć na najwyższym stopniu podium, nie tylko w WMMP, ale również w Alpe Adria. – Mówi startujący Yamahą R1 Paweł Szkopek, który rok temu na Pannonia Ringu sięgnął po pole position i […]

Broniący tytułu w klasie Superbike Paweł Szkopek ma na swoim koncie zwycięstwo w drugim wyścigu pierwszej, majowej rundy w Poznaniu i chce ponownie stanąć na najwyższym stopniu podium, nie tylko w WMMP, ale również w Alpe Adria.

– Mówi startujący Yamahą R1 Paweł Szkopek, który rok temu na Pannonia Ringu sięgnął po pole position i podium w sobotnim wyścigu.

Na kolejne podium liczy także Patryk Pazera, który rozpoczął sezon od trzeciego i czwartego miejsca w klasie Superstock 600 na torze w Poznaniu. Rok temu 20-latek stanął na Pannonia Ringu na podium i w najbliższy weekend chce powtórzyć ten wyczyn.

– dodaje startujący Yamahą R6 Patryk Pazera.

O podium w Pucharze Polski Rookie 1000 powalczy także Radek Brandebura. W swoim debiucie w barwach ekipy Pazera Racing z pierwszą trójką łodzianin rozminął się w maju w Poznaniu o włos, dlatego w najbliższy weekend chce wyrównać rachunki.

– przyznaje Radek Brandebura. –

Zawodników WMMP i Alpe Adria czekają na Węgrzech po dwa wyścigi. Pierwsze z nich odbędą się z sobotę, a drugie w niedzielę. Bezpośrednie relacje ponownie na kanale YouTube serii Alpe Adria Motorcycle Championship.

Więcej informacji o zespole na oficjalnych profilach:

i

KOMENTARZE